Lech – Raków typy, kursy, zakłady na Superpuchar Polski (09.07.2022)

Mistrz Polski kontra zdobywca Pucharu Polski. Pojedynek pomiędzy dwoma takimi zespołami jest coroczną tradycją nie tylko na polskim, ale też na wielu zagranicznych piłkarskich podwórkach. Kto będzie triumfatorem tego rozgrywanego na kilka chwil przed startem sezonu 2022/2023? Lech – Raków typy, kursy, zakłady na Superpuchar Polski. Serdecznie zapraszamy.

Lech – Raków typy bukmacherskie (09.07.2022)

Najciekawsze Lech – Raków zakłady, jakie udało nam się wyselekcjonować z naprawdę bogatych ofert bukmacherskich, przybrały następujący kształt:

Pokaz siły przed nowym sezonem

Zyskanie psychologicznej przewagi jeszcze przed startem kolejnej kampanii rozgrywkowej jest w sporcie niezwykle ważne. Po wynikach meczów sparingowych szkoleniowcy tak naprawdę nie są w stanie określić, w jakiej formie przez kilka kolejnych miesięcy będą ich główni ligowi rywale. Co innego ocena po bezpośredniej rywalizacji. Tu już pewnie wnioski można wysnuć. Co prawda poznaniacy prawdopodobnie przystąpią do tej potyczki w wyjątkowo okrojonym składzie, lecz mimo to naszym skromnym zdaniem powinno udać im się zdobyć przynajmniej jedno trafienie.

lech raków superpuchar

Będąc na miejscu graczy zaliczanych do tzw. drugiego garnituru, naszym celem byłoby “pokazanie się” trenerowi. Nie można wykluczyć, że rezerwowi Dumy Wielkopolski postanowią zastosować właśnie taką taktykę. Wtedy o szczyptę agresji z ich strony może być bardzo prosto. Propozycje związane ze sporą ilością rzutów rożnych i kartek na potyczkę Lech Poznań – Raków Częstochowa są więc na pewno zdecydowanie warte rozważenia.

Aktualna forma obydwu drużyn

Jak przedstawiają się wyniki kilku ostatnich pojedynków w wykonaniu obu ekip i na czyją korzyść przemawia historia bezpośrednich starć? O tym poniżej:

Ostatnie pojedynki Lecha

  • Lech – Qarabag 1:0
  • Lech – Jagiellonia 2:1
  • Lech – Pogoń 0:1

Ostatnie spotkania Rakowa

  • Raków – Wisła Płock 0:3
  • Raków – Wisła Płock 3:0
  • Raków – Chojniczanka 5:1

Ostatnie bezpośrednie mecze Lech Poznań – Raków Częstochowa

  • Lech – Raków 1:3
  • Lech – Raków 0:1
  • Raków – Lech 2:2

Kiedy mecz Lech – Raków? O której godzinie początek?

Mimo próśb o przełożenie tego spotkania ze strony Kolejorza PZPN pozostawał nieugięty. Pierwszy gwizdek tej rywalizacji wybrzmi więc zapewne około godz. 20:10 w dniu 9 lipca 2022r. W następnym akapicie dzisiejszego tekstu otrzymacie natomiast informacje Lech – Raków gdzie obejrzeć ten mecz.

Gdzie oglądać Lech – Raków? Transmisja

Relacja live z finałowego starcia Superpucharu Polski będzie dostępna na antenach stacji Polsat oraz Polsat Sport Extra.