Lech – Śląsk typy, zakłady i kursy bukmacherskie (14.08)

Lech Poznań po szalonym meczu z Vikingurem wraca na krajowe podwórko. Na Bułgarską przyjeżdża ekipa Śląska Wrocław. Czy będziemy świadkami porywającego widowiska, a może piłkarskich szachów? Sprawdź nasze na mecz Lech – Śląsk typy i kursy, oferowane przez bukmacherów.

Lech – Śląsk typy bukmacherskie

Poniżej prezentujemy dwa na spotkanie Lech – Śląsk typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Kolejorz zrehabilituje się kibicom?

Ostatni mecz Lecha Poznań w ramach eliminacji Ligi Konferencji był prawdziwym horrorem. Na kilkadziesiąt sekund do końca doliczonego czasu gry drugiej połowy, Kolejorz był już w kolejnej fazie, ale dziecinnie stracona bramka spowodowała, że Lechici musieli męczyć się w dogrywce. Ostatecznie rozbili półamatorów z Islandii, ale kibice wygwizdali swoich piłkarzy. Czy Lech zrehabilituje się za fatalny występ w meczu ze Śląskiem Wrocław i wreszcie obierze zwycięską ścieżkę w Ekstraklasie?

lech śląsk typy

Po 4 kolejkach Lech zajmuje jedno z ostatnich miejsc. Podopieczni Johna van der Broma nie wygrali jeszcze meczu, przegrywając dwa i remisując ostatni z Zagłębiem Lubin. Owszem Kolejorz rozegrał mecz mniej od innych ekip, ale nawet to nie usprawiedliwia drużyny z Bułgarskiej a zwłaszcza formy, w jakiej znajduje się tuż po mistrzowskim sezonie na 100-lecie klubu.

Śląsk Wrocław u progu sezonu prezentuje się lepiej, ale 5 punktów po 4 kolejkach też nie są szczytem marzeń wrocławian. W ostatniej kolejce zremisowali oni 0:0 z ekipą beniaminka, Widzewem Łódź.

Na mecz Lech – Śląsk typy, które wystawiliśmy to wygrana Lecha oraz over 2.5 gola w całym spotkaniu. Uważamy, że to wreszcie czas, żeby Lech zaczął grać lepiej. Kiedy, jak nie teraz? Przy Bułgarskiej wszyscy są już zniecierpliwieni, a dobry występ pucharowy Velde czy gol Sousy powinien wreszcie odblokować tych dwóch piłkarzy, mogących mieć spore znaczenie dla gry Lecha. Spodziewamy się minimum 3 goli w meczu, ponieważ aż 10 z 15 ostatnich spotkań Kolejorza kończyło się wynikami właśnie over 2.5 gola.

Dodajmy też, że Lech Poznań nie przegrał żadnego z sześciu ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Śląskowi Wrocław, wygrywając trzy ostatnie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Śląsk – Lech 0:1
  • Lech – Śląsk 4:0
  • Lech – Śląsk 1:0

Trzy ostatnie bezpośrednie mecze, trzy wygrane Lecha i zero straconych goli. Wymowne.

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Lech – Vikingur 4:1 po dogr.
  • Zagłębie Lubin – Lech 1:1
  • Vikingur – Lech 1:0

Lechowi w ostatnim czasie się nie wiedzie. Trudno uznawać wygraną z Vikingurem za przełom. Zwłaszcza, że zrodziła się w bólach.

Ostatnie mecze Śląska Wrocław

  • Śląsk – Widzew 0:0
  • Korona Kielce – Śląsk 3:1
  • Śląsk – Pogoń 2:1

Śląsk też nie gra najlepszej piłki. Zadowalać może wygrana 2:1 z Pogonią, ale porażka z Koroną i remis z Widzewem to wyniki poniżej oczekiwań wrocławian.

Kiedy grają Lech – Śląsk? O której początek meczu?

Mecz 14 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:00.

Gdzie z meczu Lech – Śląsk transmisja? Na którym kanale?

Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4K Ultra. Dodatkowo na Canal+ Online.