Lech – Wisła Płock typy, kursy, zapowiedź (31.07.2022)

Aktualny mistrz kraju kontra drużyna, która dość niespodziewanie przewodzi tabeli PKO Ekstraklasy. Kto będzie górą w tym niezwykle ciekawie zapowiadającym się pojedynku? Lech – Wisła Płock typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze Lech – Wisła Płock typy

Oto jakie Lech – Wisła Płock zakłady przygotowaliśmy dla Was na tę niedzielną potyczkę:

Trudne zadanie przed Kolejorzem

Poznaniacy zmęczeni stosunkowo długą podróżą z Gruzji marzyli zapewne o ligowym meczu z drużyną, która nie sprawi im większych problemów, a ewentualne dopisanie trzech oczek będzie dla nich tylko formalnością. Tak się składa, że w tym konkretnym przypadku na taki scenariusz absolutnie nie ma co liczyć. Nafciarze to bowiem największa rewelacja początku kampanii 2022/2023. Co prawda za nami ledwie dwie rozegrane kolejki, ale już po tak krótkim czasie wprawne oko może dostrzec, kto do kolejnego sezonu przygotował się wyjątkowo dobrze, a czyja forma nie jest na ten moment najlepsza. Płocczanie należą zdecydowanie do pierwszej z wymienionych grup. W razie strzelenia gola przez gospodarzy odpowiedzą oni zapewne jednym bądź większą ilością trafień. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

lech-wisla-plock-typy

Często w takich dość nieoczekiwanych sytuacjach główną rolę odgrywa jeden konkretny zawodnik. Nie inaczej jest również i tym razem. Prawdziwym “ojcem” ostatnich triumfów Wisły jest bez wątpienia Davo. Hiszpański napastnik w klasyfikacji kanadyjskiej zgromadził już pięć punktów (3 bramki oraz 2 asysty). Intuicja podpowiada nam, że niebawem dołoży do tego dorobku kolejne. Lech – Wisła Płock kursy na jego bramkę są niezwykle kuszące i jednocześnie na pewno warte ryzyka.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Wisła – Lech 0:1
  • Lech – Wisła 4:1
  • Wisła – Lech 1:0

Historia bezpośrednich starć nie wskazuje raczej na to, jakoby zawodnicy z Mazowsza mieli choćby w najmniejszym stopniu zagrozić aktualnym mistrzom Polski. Boisko jednak po raz kolejny prawdopodobnie wszystko zweryfikuje i udowodni, że teorii bardzo daleko czasem do praktyki.

Ostatnie pojedynki Lecha

  • Dinamo – Lech 1:1
  • Lech – Dinamo 5:0
  • Lech – Stal Mielec 0:2

W ostatnim z meczów PKO Ekstraklasy przed rywalizacją z Dinamem Batumi Kolejorz sensacyjnie musiał uznać wyższość Stali Mielec. Choć może się to wydać dla wielu dość kontrowersyjne, to podczas najbliższej potyczki poznaniacy mogą mieć naszym zdaniem podobnie “ciężary”. Wszak Nafciarze to aktualni liderzy tabeli.

Ostatnie mecze Wisły Płock

  • Wisła – Zoria Ługańsk 2:3
  • Warta – Wisła 0:4
  • Wisła – Lechia 3:0

Dwa mecze i dwie bardzo przekonujące wygrane. Lepszego początku sezonu piłkarze Wisły Płock nie mogli sobie chyba wymarzyć. Już nie możemy się doczekać ich potyczki z Lechem. Będzie się tam działo z pewnością bardzo wiele!

Lech – Wisła Płock, kiedy i o której?

Rozpoczęcie tego meczu zaplanowano punktualnie na 17:30 w dniu 31 lipca 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Lech – Wisła Płock?

Transmisja na żywo z omawianego pojedynku powinna być dostępna na antenach stacji Canal + Sport 3.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego poprzedniego tekstu. Przyjrzeliśmy się w nim nieco bliżej zmaganiom pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok.