Lechia – Akademija typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Nie tylko Lech Poznań walczy w tym tygodniu o kolejną rundę europejskich pucharów. Lechia Gdańsk na własnym obiekcie podejmuje w czwartkowy wieczór ekipę z miasta Strumica znajdującego się w południowo-wschodniej części Macedonii. Czy gdańszczanie mają sporą szansę na uzyskanie korzystnego rezultatu? Lechia – Akademija typy, zakłady, transmisja.

Lechia – Akademija typy bukmacherskie (07.07.2022)

Tradycyjnie mamy dla Was kilka bardzo interesujących propozycji dotyczących omawianego meczu. Oto jak wyglądają Lechia – Akademija zakłady:

Zwycięzca może być tylko jeden

Być może części z Was taka opinia może nie przypaść do gustu, jednak naszym skromnym zdaniem Lechia ma dużo więcej atutów od swoich rywali, które w ostatecznym rozrachunku mogą przesądzić o ich końcowym sukcesie. Co prawda doświadczenie i ogranie na europejskich arenach nie jest mocną stroną zarówno jednych jak i drugich, aczkolwiek bukmacherski nos podpowiada nam, że Lechiści będą w tym pojedynku stroną zdecydowanie przeważającą. Czy na tyle, aby zwyciężyć w obu połowach tego starcia? Mamy taką nadzieję!

lechia-akademija-typy

Szczególną uwagę zwróciliśmy również na Lechia – Akademija kursy związane z ilością zdobytych goli. Obie ekipy nie będą raczej oszczędzać tego wieczoru swoich sił, bo kolejna okazja na podbój Starego Kontynentu może się przecież prędko nie powtórzyć. Co najmniej trzy trafienia to naszym zdaniem absolutne minimum. Jeśli już któraś ze stron miałaby sobie urządzić festiwal strzelecki, to bardzo byśmy chcieli, aby byli to gospodarze. Głupio byłoby przecież jechać do Macedonii będąc pogodzonym z porażką, prawda?

Aktualna forma drużyn

Obie strony tej czwartkowej rywalizacji nie miały jeszcze sposobności toczyć w tym sezonie meczu o prawdziwą stawkę. Wyniki spotkań sparingowych mogą jednak dać pewien pogląd na to, w jakiej formie się aktualnie znajdują.

Ostatnie mecze Lechii

  • Radomiak – Lechia 1:2
  • Wisła Płock – Lechia 3:6
  • Lechia – Raków 1:2

Ostanie spotkania Akademiji

  • CSKA Sofia – Akademija 3:1
  • Levski – Akademija 3:1
  • Cherno More – Akademija 1:2

Kiedy mecz Lechia – Akademija? O której godzinie początek?

Pierwsza runda kwalifikacyjna do Ligi Konferencji rozpoczyna się już 5 lipca. Starcie z udziałem gdańskiej Lechii zaplanowano jednak na 7 lipca 2022r. na godz. 20:15.

Gdzie oglądać Lechia – Akademija? Transmisja

Mecz pomiędzy Lechią Gdańsk oraz Akademiją Pandew będzie można oglądać na antenach stacji TVP Sport.