Lechia Gdańsk – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

W ramach 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy dojdzie do konfrontacji Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Czy wiesz Lechia Gdańsk – Legia Warszawa gdzie oglądać? Podpowiadamy, gdzie dostępna będzie transmisja telewizyjna i internetowa. W tym materiale przedstawiamy wyłącznie legalne rozwiązania.

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Legia Warszawa? Transmisja

Starcie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa zostało przewidziane na 20 maja 2023 roku. Dojdzie do niego na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi natomiast o godzinie 20:00. Zanosi się niewątpliwie na bardzo duże emocje.

Czy będzie dostępna Lechia Gdańsk – Legia Warszawa transmisja? Oczywiście, że tak. Spotkanie w Gdańsku będzie można śledzić na takich kanałach jak Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

Gdzie obejrzeć Lechia Gdańsk – Legia Warszawa? Stream online

A czy pojawi się Lechia Gdańsk – Legia Warszawa stream za free? Niestety, nie mamy dobrych informacji dla tych osób, które chciałyby oglądać starcie gdańsko-warszawskie bez ponoszenia kosztów. Bezpłatna transmisja nie została bowiem przewidziana.

Jeżeli chcesz oglądać mecz za pośrednictwem internetu, to musisz posiadać aktywną subskrypcję na platformie Canal+ online. Można z niej korzystać na nowoczesnych telewizorach, komputerach, smartfonach czy tabletach.

Lechia zagra z Legią. Kto jest faworytem?

Wyjaśniliśmy już, Lechia Gdańsk – Legia Warszawa gdzie oglądać. Czas jeszcze podkreślić, że faworytem tej konfrontacji będzie ekipa “Wojskowych”. Legia ma dużo mocniejszy skład i zdecydowanie lepiej prosperuje w tym sezonie.

Dotychczas Legia wywalczyła 63 punkty. Z takim dorobkiem znajduje się na pozycji wicelidera PKO BP Ekstraklasy. Do tej pory “Wojskowi” 18 razy wygrali, 9-krotnie remisowali, a poza tym przegrali 5 meczów.

Lechia Gdańsk z dorobkiem 27 “oczek” znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Ma 7 zwycięstw, 6 remisów i 19 porażek. Już na pewno nie uniknie spadku.