Lechia Gdańsk – Motor Lublin typy, kursy, zakłady (28.07.2023)

Rozpoczął się kolejny sezon Fortuna 1. Ligi. W drugiej kolejce dojdzie do interesująco zapowiadającego się meczu w Gdańsku. Z tej okazji mamy dla was Lechia Gdańsk – Motor Lublin typy, obok których trudno przejść obojętnie!

Lechia Gdańsk – Motor Lublin typy i przewidywania

Pora nieco szerzej omówić przygotowane przez nas Lechia Gdańsk – Motor Lublin typy. Nade wszystko przeczuwamy, że ten pojedynek zakończy się triumfem gospodarzy. Lechia wydaje się mocniejszym zespołem. Poza tym przemawia za nią historia. Gdańszczanie wygrali dwa pojedynki z Motorem, które odbyły się w 2007 i 2008 roku.

Lechia Gdańsk - Motor Lublin typy

Poza tym prognozujemy, że w tym pojedynku gole nie będą padać z obu stron. Tutaj na uwadze mamy fakt, że w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów, w których grała Lechia, tylko jedna albo żadna z drużyn nie strzeliła gola. Wymowne, prawda? Naszym zdaniem bardzo wymowne.

Piłkarze obu ekip mają prawo do optymizmu po inauguracji rozgrywek. Lechia w pierwszym meczu pokonała Chrobrego Głogów 4:2, zaś Motor rozprawił się z Zagłębiem Sosnowiec 3:2.

Lechia Gdańsk – Motor Lublin ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy prezentowały się te dwie ekipy? Lechia Gdańsk notowała zarówno lepsze, jak i słabsze występy. Podobnie zresztą jak Motor Lublin.

Ostatnie mecze Lechii Gdańsk

 • Chrobry Głogów – Lechia Gdańsk 2:4
 • Lechia Gdańsk – Stomil Olsztyn 1:1
 • Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 3:1

Ostatnie mecze Motoru Lublin

 • Motor Lublin – Zagłębie Sosnowiec 3:2
 • Motor Lublin – FK Zoria Ługańsk 3:1
 • Korona Kielce – Motor Lublin 1:1

Lechia Gdańsk – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip odbył się dawno temu, bowiem 12 kwietnia 2008 roku. Wtedy Lechia Gdańsk wygrała z Motorem Lublin 2:0.

 • Lechia Gdańsk – Motor Lublin 2:0
 • Motor Lublin – Lechia Gdańsk 0:1

Wcześniej Motor Lublin również okazał się słabszy od rywala znad morza. 1 września 2007 roku gdańszczanie zwyciężyli z tym przeciwnikiem 1:0.

Lechia Gdańsk – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Zapewne sprawdziliście już nasze Lechia Gdańsk – Motor Lublin typy. Teraz warto jeszcze zerknąć, jakie kursy na wynik tego spotkania mają bukmacherzy. Oni w zdecydowanie lepszym położeniu stawiają ekipę gdańszczan. To bardzo wymowny obrazek.

 • Wygrana Lechii Gdańsk: 1,54
 • Remis: 4,15
 • Wygrana Motoru Lublin: 5,75

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk – Motor Lublin? Transmisja

Konfrontacja Lechia Gdańsk – Motor Lublin dojdzie do skutku w ramach drugiej kolejki Fortuna 1. ligi. Zmagania toczyć się będą na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Zanosi się na spore emocje. Właśnie dlatego warto zarezerwować sobie czas, by obejrzeć to spotkanie.

Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Poza tym mecz obejrzysz za pośrednictwem internetu. Stream online pojawi się na Polsat Box Go.

Pojedynek Lechii z Motorem odbędzie się 28 lipca 2023 roku. O której Lechia Gdańsk – Motor Lublin? Rywalizacja ruszy o 20:30.