Lechia – Rapid typy, kursy, zakłady 28/07/2022

Wywiezienie cennego remisu z trudnego wiedeńskiego terenu można odczytać jako jeden z największych sukcesów Lechii w XXI wieku. Pójście o krok dalej jest z pewnością w zasięgu podopiecznych Tomasza Kaczmarka. Jak będzie wyglądał przebieg rewanżowego pojedynku? Lechia – Rapid typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Najlepsze Lechia – Rapid typy bukmacherskie

Oto jakie Lechia – Rapid zakłady powinny znaleźć się na Waszych kuponach w pierwszej kolejności:

Wszystko albo nic

Taka szansa jak w obecnym sezonie w przypadku Lechii może nie pojawić się przez kilka kolejnych lat. Klub znad pięknego polskiego morza nie pojawia się bowiem na europejskich arenach zbyt często. Jeśli już się więc na tejże arenie znalazł, to należy prezentować się z godnie. Jak dotychczas Biało-zieloni nie mają najmniejszych powodów do wstydu i mamy nadzieję, że będzie tak przed długi, długi czas. Popularni Hütteldorfczycy to ekipa o naprawdę sporym potencjale. Piekielnie ciężko będzie ich ostatecznie pokonać, lecz na rozstrzygnięcie na swoją korzyść przynajmniej jednej z połów będzie bez wątpienia Lechię stać. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

lechia-rapid-typy

W przypadku niniejszej potyczki również nie należy wykluczać dogrywki. Lechia – Rapid kursy na trafienie w doliczonym czasie gry wyglądają naprawdę atrakcyjnie i aż żal nie przyjrzeć im się nieco bliżej. To oczywiście od Was ostatecznie zależy, czy tego typu propozycja trafi na Wasz kupon. Postawa Budowalnych w pierwszej odsłonie tego dwumeczu daje wszakże spore światełko w tunelu, że gol w dogrywce może być właśnie golem ich autorstwa. Mocno ściskamy za to kciuki!

Ostatnie bezpośrednie pojedynki

  • Rapid – Lechia 0:0

Historia bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami ogranicza się na ten moment wyłącznie do meczu sprzed tygodnia. Jak pamiętamy, skończył się on remisem. Teraz bilans ten będzie już wskazywał na dominację którejś ze stron. Mamy nadzieje, że będzie to strona polska.

Ostatnie mecze Lechii

  • Rapid – Lechia 0:0
  • Wisła Płock – Lechia 3:0
  • Akademija – Lechia 2:1

Rozpoczęcie sezonu ligowego nie ułożyło się zdecydowanie po myśli Lechistów. Zupełnie inaczej wygląda ich postawa w eliminacjach do Ligi Konferencji. Oby w rewanżu przeciwko Rapidowi nawiązali do swojej dyspozycji na arenie międzynarodowej, a nie do tego, jak prezentują się na krajowym podwórku.

Ostatnie spotkania Rapidu

  • Rapid – Ried 1:0
  • Rapid – Lechia 0:0
  • Admira – Rapid 1:2

Zespół z Wiednia nie stosuje taktyki przekładania ligowych spotkań, co jak widać wychodzi im jak na razie na dobre. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy tak będzie nadal. Wszak gdańszczanie nie są przecież zespołem, którego pokonanie jest możliwe absolutnie najmniejszym nakładem sił.

Kiedy Lechia – Rapid? O której?

Rozpoczęcie tego pojedynku zaplanowano na godz. 19:45 w dniu 28 lipca 2022 roku.

Gdzie oglądać Lechia – Rapid?

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji TVP2.

Jeśli poszukujecie analiz dotyczących pozostałych spotkań z udziałem polskich drużyn, to nie mogliście lepiej trafić. Zapraszamy więc do rzucenia okiem na tekst, w którym przyjrzeliśmy się nieco bliżej zmaganiom Broendby oraz Pogoni Szczecin.