Lechia – Stal Mielec typy, zakłady i transmisja na żywo

W niedzielne, wczesne popołudnie będziemy świadkami meczu Lechii Gdańsk ze Stalą Mielec.

Typy przed Lechia Gdańsk – Stal Mielec (08.05.2022)

Zerknij na nasze przewidywania. Oto wspomniane na mecz Lechia – Stal Mielec typy bukmacherskie.

Gospodarze zdecydowanymi faworytami

Jeżeli mowa o meczach, w których bukmacherzy stawiają zdecydowanie na jedną ze stron, to właśnie takim spotkaniem jest Lechia Gdańsk – Stal Mielec. Oba zespoły są już spokojne. Lechia plasuje się tuż za podium, ale europejskie puchary jej nie grożą. Stal Mielec to ekipa środka tabeli, która zagwarantowała sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Oczywiście, obie ekipy chcą wygrać i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Warto dodać, że w poprzedniej kolejce Lechia Gdańsk zremisowała 2:2 z walczącym o utrzymanie Zagłębiem Lubin, a Stal Mielec ograła 2:1 Legię Warszawa. Dla mielczan było to pierwsze, od 10 ligowych kolejek, zwycięstwo!

lechia stal mielec typy

Czy Stal Mielec zażegnała już kryzys na dobre? Nie jesteśmy przekonani, a w dodatku historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie na korzyść Lechistów. Lechia Gdańsk wygrała 2 z 3 bezpośrednich meczy, nie przegrywając ani razu ze Stalą Mielec. Między innymi dlatego na mecz Lechia – Stal Mielec typy, które prezentujemy, wskazują na wygraną gospodarzy. Poza tym, Lechia jest niepokonana na własnym stadionie od sześciu ligowych spotkań, wygrywając pięć z nich. Zaś Stal Mielec nie wygrała na wyjeździe od pięciu kolejek. W naszym odczuciu, to bardzo znamienne statystyki, które przemawiają na korzyść gdańszczan. Mało tego, Lechia prezentuje się też na boisku na chwilę obecną, po prostu lepiej.

Oczywiście, nie zwykliśmy by prezentować na mecze, a tym samym na Lechia – Stal Mielec typy dotyczące tylko jednego rynku bukmacherskiego. Dlatego też, drugim zakładem, który stawiamy jest obie strzelą gole. Zarówno w 3 z 4 ostatnich meczy Lechii, jak i Stali padały gole z obu stron. Podobna sytuacja miała miejsce w 2 z dotychczas 3 rozegranych bezpośrednich spotkań. Wystarczy rzucić okiem na poniższe zestawienie, aby uargumentować ten typ.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Stal Mielec – Lechia 3:3
  • Stal Mielec – Lechia 0:1
  • Lechia – Stal Mielec 4:2

Lechia Gdańsk – Stal Mielec transmisja na żywo

Naturalnie wszyscy, którzy nie będą mogli udać się na stadion do Gdańska, zobaczą mecz w telewizji. Transmisję zapewnią kanały Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:30.

Najważniejsze pytania przed meczem

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

W ostatnim bezpośrednim meczu padł remis 3:3. Warto jednak zauważyć, że Stal Mielec jeszcze nigdy nie pokonała Lechii Gdańsk.

  • O której godzinie początek Lechia – Stal Mielec?

O 12:30.

Zobacz również typy na mecz Rakowa z Cracovią.