Lechia Zielona Góra – Arka typy i kursy – 26/10/2021

W ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski Lechia Zielona Góra zmierzy się z zespołem Arki Gdynia. Faworytem tego pojedynku jest ekipa z Gdyni, co oczywiście wzięliśmy pod uwagę, układając Lechia Zielona Góra – Arka typy.

Typy bukmacherskie na mecz Lechia Zielona Góra – Arka Gdynia

Jakie zakłady dotyczące meczu w Zielonej Górze warto uwzględnić, chcąc obstawić spotkanie u bukmachera? Naszym zdaniem dobrze jest wziąć pod uwagę następujące Lechia Zielona Góra – Arka typy.

Lechia Zielona Góra - Arka typy

Zwycięstwo Arki

Arka Gdynia nie powinna mieć najmniejszych kłopotów z wygraniem tego meczu, bowiem zmierzy się z trzecioligowcem, co mówi samo za siebie. Wymowne jest też to, że Arka wygrała trzy z ostatnich pięciu meczów, natomiast Lechia dwukrotnie zwyciężała, a trzy razy przegrała. Trudno proponować inne Lechia Zielona Góra – Arka typy niż triumf pierwszoligowca.

Co najmniej dwa gole w Zielonej Górze

Wydaje się, że tutaj bramek zabraknąć nie powinno. W pięciu ostatnich meczach Arki zawsze coś wpadało do siatki, a w trzech z pięciu meczów były to przynajmniej dwa gole. Podobnie zresztą sytuacja wygląda w przypadku Lechii. Warto wziąć zatem pod uwagę Lechia Zielona Góra – Arka kursy na gole.

Obie drużyny nie strzelą gola

Murowanym faworytem tego spotkania jest Arka Gdynia i wydaje się, że rywale, bez względu na Lechia Zielona Góra – Arka składy, będą mieć spore trudności, by zdobyć tutaj choć jednego gola. Godnym uwagi jest fakt, że w trzech ostatnich meczach, które zielonogórzanie przegrali, nie zdobywali ani jednego gola. Arka natomiast strzelała w trzech z ostatnich pięciu spotkań.

Jak im szło w ostatnich meczach?

Lechia Zielona Góra ostatnio przegrała w trzeciej lidze z LKS Goczałkowice Zdrój 0:2. Wcześniej zielonogórzanie triumfowali w starciu z Wartą Gorzów 1:0.

Arka Gdynia natomiast ma za sobą ligowy triumf w starciu z Resovią (2:0). Dwie kolejki temu gdynianom powinęła się natomiast noga i musieli uznać wyższość łódzkiego ŁKS-u, który wygrał 1:0.

Gdzie oglądać mecz Lechii z Arką?

Ten mecz jest spotkaniem nie telewizyjnym, w związku z tym Lechia Zielona Góra – Arka transmisja nie będzie prowadzona. Początek spotkania w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski o godzinie 13:30. Wtorkowe zmagania odbędą się oczywiście w Zielonej Górze.

Najważniejsze pytania przed starciem Lechii i Arki

  • O której początek rywalizacji i gdzie transmisja?
    Mecz zacznie się o 13:30. Niestety mecz nie będzie transmitowany w TV.
  • Gdzie obstawiać to spotkanie?
    Rekomendujemy takich bukmacherów jak STS, Fortuna czy Betclic. Mają oni bogatą ofertę i dobre kursy, które warto porównać w naszym tekście przed postawieniem swojego zakładu.