Lechia Zielona Góra – Radomiak typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (10.11.2022)

To będzie święto piłki nożnej w Zielonej Górze! Przed meczem 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski prezentujemy wartościowe Lechia Zielona Góra – Radomiak typy.

Lechia Zielona Góra – Radomiak Radom (10.11.2022)

Jeżeli chodzi o te dwie drużyny, to dzieli je przepaść pod kątem klas rozgrywkowych. Radomiak Radom występuje w PKO Ekstraklasie, a Lechia Zielona Góra gra w trzeciej lidze.

Lechia Zielona Góra - Radomiak typy

Oczywiście przed spotkaniem Lechia Zielona Góra – Radomiak Radom w Pucharze Polski zajrzeliśmy do ligowych zestawień. Drużyna z Winnego Grodu to czwarta siła trzeciej ligi. Do tej pory zgromadziła 30 punktów, notując dziewięć zwycięstw, trzy remisy i trzy porażki.

Radomiak Radom z dorobkiem 23 “oczek” zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Ta ekipa ma siedem zwycięstw, dwa remisy, a także siedem porażek.

W poprzedniej rundzie Pucharu Polski Lechia Zielona Góra zupełnie niespodziewanie pokonała Jagiellonię Białystok. Radomiak Radom rozprawił się natomiast z Zawiszą Bydgoszcz. Oba mecze kończyły się wynikami 3:1.

Lechia Zielona Góra – Radomiak wyniki bezpośrednich meczów

W ostatnich latach nie dochodziło do konfrontacji z udziałem tych dwóch zespołów.

Lechia Zielona Góra – Radomiak typy bukmacherskie

Uważamy, że kolejnej niespodzianki nie będzie i tym razem Lechia przełknie gorycz porażki. Stawiamy na Radomiaka, bo to drużyna o większym potencjale, grająca na zdecydowanie wyższym poziomie rozgrywkowym.

Poza tym przeczuwamy, że gole będą padać z obu stron. W tym miejscu warto przypomnieć, że aż w sześciu z ostatnich dziesięciu wyjazdowych meczach Radomiaka obie drużyny zdobywały bramki.

Lechia Zielona Góra – Radomiak kursy bukmacherskie

Kursy przygotowane przez bukmacherów nikogo nie powinny dziwić. Jasno dają one do zrozumienia, że murowanym faworytem tej konfrontacji jest zespół Radomiaka Radom.

  • Wygrana Lechii Zielona Góra: 11.50
  • Remis: 6.50 
  • Wygrana Radomiaka Radom: 1.23

Lechia Zielona Góra – Radomiak gdzie oglądać?

Spotkanie Lechii z Radomiakiem zostało przewidziane na 10 listopada 2022 roku. Mecz rozpocznie się bardzo wcześnie, bo już o godz. 12:00. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie, przeprowadzona zostanie Lechia Zielona Góra – Radomiak transmisja. Bezpośredni przekaz live pojawi się na kanale Polsat Sport.