Leeds – Aston Villa typy, kursy 10/03/2022

Mateusz Klich kontra Matty Cash. Który z reprezentantów Polski będzie mógł unieść ręce do góry w geście zwycięstwa? Leeds – Aston Villa typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Leeds – Aston Villa typy warte uwagi

Jeśli nie macie pomysłu na zakłady związane z tym starciem, to jak zawsze służymy Wam pomocą. Oto Leeds – Aston Villa typy:

leeds aston villa typy

Zainteresowanym podrzucamy także nasz inny artykuł dotyczący czwartkowych zaległych spotkań angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Mowa tu konkretnie o potyczce pomiędzy Norwich a Chelsea.

Remis

Być może jest to przeczucie bardzo mylące, lecz intuicja podpowiada nam, że po końcowym gwizdku tego pojedynku nie poznamy jego ostatecznego zwycięzcy, gdyż Leeds oraz Aston Villa podzielą się punktami. Już przed kilkoma dniami Pawie były bardzo bliskie przełamania swojej fatalnej passy przegranych meczów z rzędu. Wydaje nam się, że uda im się dopiąć swego właśnie podczas batalii z The Villans.

Leeds otrzyma więcej kartek

Zdobycie choćby tego jednego cennego punktu będzie prawdopodobnie okupione pewnymi konsekwencjami. The Peacocks jako najczęściej napominana drużyna w całej ligowej stawce wiedzą zapewne doskonale, że u arbitra będą na przysłowiowym cenzurowanym. Mimo to raczej pokusa będzie silniejsza i to oni skończą ten pojedynek z większą ilością żółtych oraz czerwonych kartek na koncie.

Ings bądź Coutinho zdobędą bramkę

leeds aston villa typy

Zarówno Danny Ings jak i Philippe Coutinho to postacie, które każdy zadeklarowany kibic Premier League powinien znać już doskonale. Jeszcze jakiś czas temu obaj przywdziewali trykot Liverpoolu, lecz z uwagi na nieco gorszą dyspozycję zmuszeni byli przeprowadzić się do Birmingham. Ostatnimi czasy ich forma uległa jednak zdecydowanej poprawie, co pozwala mieć nadzieję, że uda im się zdobyć przynajmniej jedną bramkę w kolejnym meczu z rzędu.

Leeds – Aston Villa kursy

Niemal równe kursy na zwycięstwo każdej z drużyn dokładnie oddają to, co chcieliśmy przekazać Wam w kilkunastu poprzednich zdaniach.

Bukmacher Leeds Remis Aston Villa
Fortuna 2.66 3.65 2.52
STS 2.70 3.45 2.55
3 2.65 3.55 2.60
PZBUK 2.75 3.45 2.55
forBET 2.65 3.60 2.65

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jedna ze stron tej rywalizacji radziła sobie w ostatnim czasie bardzo słabo. O kim dokładnie mowa? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Aston Villa – Leeds 3:3 (9 lutego 2022)
Leeds – Aston Villa 0:1 (27 lutego 2021)
Aston Villa – Leeds 0:3 (23 października 2020)
5 ostatnich spotkań Leeds
Leicester – Leeds 1:0
Leeds – Tottenham 0:4
Liverpool – Leeds 6:0
Leeds – Man Utd 2:4

Everton – Leeds 3:0
5 ostatnich spotkań Aston Villi
Aston Villa – Southampton 4:0
Brighton – Aston Villa 0:2
Aston Villa – Watford 0:1
Newcastle – Aston Villa 1:0
Aston Villa – Leeds 3:3

Leeds – Aston Villa prognozy

Czasem można spotkać się z tzw. meczem pułapką. To spotkanie takiego typu, w którym jedna z drużyn jest zupełnie lekceważona. Bukmacherski nos podpowiada nam, że tym razem mamy właśnie do czynienia z takim przypadkiem. Mało kto wierzy bowiem w osiągnięcie korzystnego wyniku przez gospodarzy. My mamy pewne obawy związane z proponowaniem Wam typów na ekipę gości. Postanowiliśmy więc pozostać neutralni. Czy słusznie? Czas pokaże.

Leeds – Aston Villa pytania od użytkowników

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Leeds United F.C. – Aston Villa F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport 2.

  • Gdzie można znaleźć najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie przydatne informacje w tej materii znajdziecie w akapicie zatytułowanym Leeds – Aston Villa kursy.