Leeds – Chelsea typy, kursy, zakłady, gdzie obejrzeć mecz? (21.08)

Przed nami 3 kolejka rozgrywek Premier League. Liga angielska dostarcza zawsze wielu emocji. Przygotowaliśmy na pojedynek Leeds – Chelsea typy, znajdziecie je poniżej.

Leeds – Chelsea typy na ciekawe spotkanie w północnej Anglii

W niedzielne popołudnie będziemy świadkami kolejnego takiego starcia. Przed starciem Leeds – Chelsea kursy pokazują, że to goście z Londynu są kandydatami do zgarnięcia kompletu punktów. Jak zakończy się ta potyczka?

Liga angielska nabiera tempa. Kto zaprezentuję sie lepiej?

Rozgrywki ligi angielskiej kochają wszyscy sympatycy piłki nożnej na całym świecie. Nie ma co się czemu dziwić, niesamowicie szybki ale i finezyjny sposób rozgrywania piłki, a czasem ostra męska gra powoduje wypieki na twarzach fanów. Zapewne wielu z was chciałoby postawić na starcie Leeds – Chelsea zakłady. My podamy wam dwa typy, które naszym zdaniem mają dużą szansę sprawdzenia się. U progu sezonu wzięliśmy pod uwagę formę zawodników a także statystyki bezpośrednich pojedynków tych drużyn.

Za nami dwie kolejki rozgrywek angielskiej ligi. Niedzielni rywale w chwili obecnej legitymują się identycznym bilansem (zwycięstwo i remis) i zajmują odpowiednio 6 (Leeds) i 7 (Chelsea) miejsce w tabeli rozgrywek. Leeds legitymuje się na tą chwilę lepszym bilansem bramkowym. Naszym zdaniem faworytem tego pojedynku jest drużyna z Londynu. Spoglądając w historię bezpośrednich starć tych drużyn widzimy, że Chelsea wygrała 5 z 6 ostatnich takich pojedynków. Kolejne na mecz Leeds – Chelsea typy to ilość bramek w spotkaniu powyżej 2.5. Taki scenariusz miał miejsce w 4 z 5 ostatnich pojedynków Leeds United – Chelsea Londyn. Warto jednak zaznaczyć, że to jest sport i dopóki mecz nie zakończy się każdy scenariusz jest możliwy.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Leeds – Chelsea 0:3
  • Chelsea – Leeds 3:2
  • Leeds – Chelsea 0:0

Tak jak pisaliśmy powyżej, większość ostatnich bezpośrednich spotkań padła łupem drużyny z Londynu.

Ostatnie mecze Leeds

  • Southampton – Leeds 2:2
  • Leeds – Wolves 2:1
  • Leeds – Cagliari 6:2

Drużyna Leeds udanie rozpoczęła ligowy sezon. Nie zaznali jeszcze goryczy porażki.

Ostatnie mecze Chelsea

  • Chelsea – Tottenham 2:2
  • Everton – Chelsea 0:1
  • Udinese – Chelsea 0:2

W ostatniej kolejce ligowej drużyna Chelsea podzieliła się punktami w derbach Londynu.

Gdzie i o której początek niedzielnego pojedynku?

Spotkanie na Elland Road w Leeds rozpocznie się o godzinie 15:00.

Leeds – Chelsea gdzie obejrzeć pojedynek?

Spotkanie zobaczyć będzie można w Canal+ Premium oraz na platformie Viaplay.