Leeds – Norwich typy, kursy, zapowiedź 13/03/2022

Trzeszczące kości i mnóstwo ostrej gry na granicy przepisów. Tak w dużej mierze może wyglądać niedzielne starcie na Elland Road. Czy miejscowi zdołają wreszcie przełamać swoją fatalną passę? Leeds – Norwich typy, kursy, zapowiedź.

Leeds – Norwich typy warte uwagi

Jeśli nie znaleźliście jeszcze interesujących propozycji bukmacherskich, to tradycyjnie służymy Wam pomocą. Oto Leeds – Norwich typy:

leeds norwich typy

Spragnieni kolejnych tekstów związanych z rozgrywkami angielskiej ekstraklasy? Rzućcie zatem okiem na nasz poprzedni tekst. Przybliżyliśmy w nim nieco temat rywalizacji Chelsea – Newcastle.

Powyżej 2.5 gola

Defensywy Pawii oraz The Canaries należą do najbardziej dziurawych w całej ligowej stawce. Ciężko więc oczekiwać, że ich bezpośredni bój będzie bojem bezbramkowym. Zdecydowanie bardziej wierzymy więc w to, iż tego popołudnia ujrzymy co najmniej trzy trafienia. A kto wie, być może i nieco więcej.

Więcej niż 3.5  kartki

Jedynym możliwym scenariuszem podczas swoistej walki o przetrwanie może być spora ilość fauli. Wszak zarówno Leeds jak i Kanarkom będzie niezwykle mocno zależeć na zdobyciu kompletu punktów. Linia czterech kartek z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie pokryta już w początkowej fazie meczu.

Powyżej 1 gola, 8 rzutów rożnych oraz 3 żółtych kartek

Ostatnia propozycja w akapicie Leeds – Norwich typy warte uwagi to swoiste połączenie dwóch poprzednich zakładów. Do goli oraz kartek dorzucamy również rzuty rożne. Co prawda obie ekipy nie wykonują ich jakoś nadzwyczaj dużo, lecz skromna liczba ośmiu kornerów nie powinna raczej sprawić im problemów.

Leeds – Norwich kursy

Da się zauważyć, że polscy bukmacherzy wyraźnie faworyzują ekipę popularnych Pawii. Czy słusznie? Mamy pewne wątpliwości.

Bukmacher Leeds Remis Norwich
Fortuna 1.60 4.10 5.60
STS 1.58 4.20 5.20
3 1.62 4.05 5.80
PZBUK 1.60 4.05 5.75
forBET 1.58 4.30 5.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Co łączy ekipy Leeds oraz Norwich? Przyjrzyjcie się nieco dokładniej poniższemu zestawieniu, a sami znajdziecie odpowiedź.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Norwich – Leeds 1:2 (31 października 2021)
Leeds – Norwich 1:3 (2 lutego 2019)
Norwich – Leeds 0:3 (25 sierpnia 2018)
5 ostatnich spotkań Leeds
Leeds – Aston Villa 0:3
Leicester – Leeds 1:0
Leeds – Tottenham 0:4
Liverpool – Leeds 6:0

Leeds – Man Utd 2:4
5 ostatnich spotkań Norwich
Norwich – Chelsea 1:3
Norwich – Brentford 1:3
Liverpool – Norwich 2:1
Southampton – Norwich 2:0
Liverpool – Norwich 3:1

Leeds – Norwich prognozy

Z jednej strony ciężko oczekiwać, że spotkanie tego typu zainteresuje jakieś znaczące grono fanów. Wszak obie strony tej rywalizacji znajdują się w tej chwili na granicy bądź w samej strefie spadkowej. Nie boimy się więc stwierdzenia, że będzie to przysłowiowy pojedynek o sześć punktów. Fachowcy są zdania, że jego zwycięzcami mogą być gospodarze, lecz my takiego przekonania jakoś nie mamy. Bardziej obstawilibyśmy remis bramkowy. Czy tak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już niebawem.

Leeds – Norwich pytania od użytkowników

  • O której początek meczu Leeds United F.C. – Norwich City F.C. ?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 13 marca 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tego spotkania wyznaczono pana Steve'a Atwella.