Leeds – Southampton typy, kursy, analiza 02/04/2022

Kibice Leeds w pewnym momencie zaczęli się obawiać, czy ich pupilom nie grozi spadek do Championship. Co prawda ta perspektywa nieco się oddaliła, jednak nadal jest stosunkowo niebezpiecznie. Jakim wynikiem zakończy się ich najbliższe spotkanie ze Świętymi? Leeds – Southampton typy, kursy, analiza.

Leeds – Southampton typy warte uwagi

Sugerujemy, abyście zapoznali się z naszymi trzema najciekawszymi propozycjami bukmacherskimi na to starcie:

leeds southampton typy

Spragnieni kolejnej dawki interesujących zakładów związanych ze zmaganiami angielskiej ekstraklasy? Zachęcamy zatem do sprawdzenia tekstu poruszającego tematykę pojedynku Manchesteru United oraz Leicester.

Powyżej 2.5 bramek

W meczu Leeds – Southampton typy zakładające co najmniej trzy gole mogą się sprawdzić. Gospodarze 5-krotnie trafili do siatki w ostatnich dwóch meczach, natomiast Southampton tylko raz nie pokonał bramkarza rywali w ostatnich siedemnastu spotkaniach!

Obie drużyny strzelą gola

Jeżeli obawiasz się, że próg 2.5 bramki nie zostanie przekroczony, idealnym rozwiązaniem jest zagrać BTTS. Argumentacja takiego typu jest w zasadzie identyczna jak w przypadku „powyżej 2,5 gola”. Zwracamy szczególną uwagę na to, że czyste konta nie zdarzają zbyt często ani jednym, ani drugim.

leeds southampton typy

Remis w 1. poł. lub meczu

Nie mamy większych wątpliwości, że będzie to dość wyrównane spotkanie. Bukmacherzy również nie są w stanie wskazać zdecydowanego faworyta. W naszej opinii do rozstrzygnięcia może dojść dopiero po przerwie, choć niewykluczone, że ostatecznie oba zespoły podzielą się punktami.

Leeds – Southampton kursy

Jesteście ciekawi, jakie kursy bukmacherskie na tę potyczkę zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy? Sprawdźcie zatem naszą legendarną tabelę:

Bukmacher Leeds Remis Southampton
Fortuna 2.40 3.60 2.84
STS 2.40 3.50 2.75
3 2.40 3.55 2.90
Betclic 2.42 3.65 2.75
forBET 2.42 3.65 2.75

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Powiedzieć, że obu ekipom w ostatnich tygodniach nie szło, to tak jakby nie powiedzieć nic. Trzeba powiedzieć otwarcie, iż najwyższy czas na poprawę. Pytanie tylko, kto będzie w stanie przełamać tę fatalną passę…

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Southampton – Leeds 1:0 (16 października 2021)
Southampton – Leeds 0:2 (18 maja 2021)
Leeds – Southampton 3:0 (23 lutego 2021)
5 ostatnich meczów Leeds
Wolves – Leeds 2:3
Leeds – Norwich 2:1
Leeds – Aston Villa 0:3
Leicester – Leeds 1:0

Leeds – Tottenham 0:4
5 ostatnich meczów Southampton
Southampton – Man City 1:4
Southampton – Watford 1:2
Southampton – Newcastle 1:2
Aston Villa – Southampton 4:0
Southampton – West Ham 3:1

Leeds – Southampton prognozy

Uważamy, że kibice zgromadzeni na Elland Road będą mieli co oglądać. Siłą obu ekip jest ofensywa i nastawiamy się na dużą liczę goli!

Leeds – Southampton najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Leeds United F.C. – Southampton F.C. ?

Spotkanie 31. kolejki angielskiej Premier League rozpocznie się o godzinie 16:00 w sobotę 2 kwietnia 2022 roku.

  • Leeds – Southampton typy, co warto grać?

Jesse Marsch tchnął nowego ducha w Leeds. Mateusz Klich i spółka w końcu odzyskali radość z gry. Nie zmieniło się tylko jedno – w meczach Pawii pada sporo goli. Naszym zdaniem obstawiając starcie Leeds – Southampton typy warte uwagi oparte są o sporą liczbę goli.