Legia – Górnik Zabrze typy, kursy i zapowiedź meczu (19.08)

Legia Warszawa chce jak najszybciej zapomnieć o ostatnim, nieudanym sezonie na ligowym podwórku. Wojskowi pod wodzą nowego trenera, Kosty Runjaicia grają z meczu na mecz coraz lepiej, a i kadra została solidnie wzmocniona. Czy będą tego efekty w najbliższym meczu przeciwko Górnikowi Zabrze?

Legia – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Sprawdź nasze dwa przed meczem Legia – Górnik Zabrze typy i kursy bukmacherskie. W naszym odczuciu, mają one dużą szansę się sprawdzić.

Legia potwierdzi swoją klasę?

W ostatnim czasie szeregi Wojskowych zasilili Rafał Augustyniak oraz Carlitos. Obaj uważani są za poważne wzmocnienia. Reprezentant Polski i napastnik, który w Warszawie już zachwycał, powinni poprowadzić Legię ku kolejnym zwycięstwom. Najbliższa okazja już w ten piątek, kiedy dojdzie do meczu Legia – Górnik Zabrze. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, ale zabrzan z pewnością nie należy leckeważyć. Górnik gra w tym sezonie w kratkę, ale w Zabrzu mają apetyty zdecydowanie na więcej.

legia górnik zabrze typy

Legia Warszawa wygrała dwa ostatnie mecze ligowe – 2:1 z Widzewem Łódź i 2:0 z Piastem Gliwice. Podopieczni Kosty Runjaicia zgromadzili do tej pory 10 punktów, w 5 rozegranych meczach. Górnik Zabrze dwa razy wygrał i dwa razy przegrał. W poprzedniej kolejce zabrzanie musieli uznać wyższość Stali Mielec, przegrywając na własnym obiekcie 1:3.

W naszym odczuciu na mecz Legia – Górnik Zabrze typy, które zaprezentowaliśmy mają szansę się sprawdzić. Otóż, Legia łapie coraz lepszą formę, a kolejne wspomniane wzmocnienia powinny jej tylko w tym pomóc. Gramy na zwycięstwo gospodarzy. Mało tego, uważamy, że Legioniści otworzą wynik piątkowego meczu. Tutaj skłaniamy się ku ciekawej statystyce. Otóż Górnik Zabrze nie notuje najlepszych początków meczów. Zabrzanie przegrali pierwszą połowę w 10 z 15 ostatnio rozegranych spotkań. My jednak gramy nieco odważniej, nie na pierwszą połowę, a pierwszego gola dla Legii.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Legia – Górnik Zabrze 5:3
  • Górnik Zabrze – Legia 3:2
  • Górnik Zabrze – Legia 1:2

Trzy ostatnie mecze to dwa zwycięstwa Legii i jedno Górnika Zabrze. Dla lubiących ryzykować, można też pokusić się o typy na over 2.5 gola. Taka sytuacja miała bowiem miejsce w 4 ostatnich bezpośrednich starciach Legia – Górnik Zabrze.

Ostatnie wyniki Legii Warszawa

  • Widzew – Legia 1:2
  • Legia – Piast Gliwice 2:0
  • Cracovia – Legia 3:0

Dwa ostatnie mecze Legioniści wygrali. Wcześniej zanotowali wpadkę w spotkaniu przeciwko Cracovii.

Ostatnie wyniki Górnika Zabrze

  • Górnik Zabrze – Stal Mielec 1:3
  • Górnik Zabrze – Raków 1:0
  • Radomiak – Górnik Zabrze 0:3

Zabrzanie potrafili ograć Raków czy Radomiaka, ale w ostatniej kolejce dość niespodziewanie przegrali przed własną publicznością 1:3 ze Stalą Mielec.

O której mecz Legia Warszawa – Górnik Zabrze?

Ten mecz 19 sierpnia 2022 roku, o godzinie 20:30.

Gdzie obejrzeć Legia – Górnik Zabrze?

Transmisja meczu Legia – Górnik Zabrze na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Podejrzyj także typy na mecz Piasta Gliwice ze Stalą Mielec.