Legia – Lech skrót wideo i wynik meczu (12.11.2023)

Legia – Lech skrót wideo i wynik meczu (12.11.2023)
Icon sport

Za nami Hit Ekstraklasy albo też Derby Polski, zwał jak zwał, czyli mecz Legia – Lech. Skrót wideo znajduje się poniżej.

Skrót meczu Legia – Lech (0:0)

W meczu Legia – Lech bramki niestety nie padły. Hit Ekstraklasy nieco zawiódł. Sytuacji bramkowych można było policzyć na palcach jednej ręki. Co ciekawe, to czwarte z rzędu spotkanie Legii Warszawa i Lecha Poznań, które zakończyło się remisem.

[WIDEO POJAWI SIĘ ZA KILKA CHWIL]

Legia – Lech skrót najważniejszych akcji (relacja tekstowa)

Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce w 17 minucie meczu, kiedy Patryk Kun dopadł do piłki w polu karnym Lecha Poznań. Instynktownie ten strzał na rzut rożny sparował jednak Bartosz Mrozek.

W 42. minucie groźny strzał głową Artura Jędrzejczyka i dobitkę znów fenomenalnie obronił Mrozek. Bramkarz Lecha był jednak bezradny wobec strzału Ernesta Muciego, ale gol dla Legii został anulowany po wideoweryfikacji. Jędrzejczyk był na ofsajdzie.

W 48 minucie meczu niewiele z kolei zabrakło Lechowi Poznań. Blazić z najbliższej odległości trafił jednak w Kaspra Tobiasza.

W kolejnych fragmentach meczu żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć żadnej dogodnej okazji na zdobycie bramki. Można było zauważyć, że zarówno Legia Warszawa, jak i Lech Poznań w pierwszej kolejności koncentrowały się na tym, żeby nie stracić, aniżeli żeby zdobyć gola.

Lech Poznań po tym remisie utrzymał trzecie miejsce w tabeli. “Kolejorz” ma w dorobku 29 punktów. Legia Warszawa zajmuje wciąż 6 miejsce z dorobkiem 24 oczek. Legioniści mają jednak jeden zaległy mecz do rozegrania.