Legia – Lech transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?

Legia – Lech transmisja tv i online: Gdzie oglądać na żywo?
Icon Sport

Jeśli myśleliście, że polskiej ekstraklasie nie będzie już na czym oka zawiesić przed przerwą reprezentacyjną, to byliście w sporym błędzie. Sprawdźcie, gdzie znajdzie się z meczu Legia – Lech transmisja, gdyż na boisku może dziać się naprawdę sporo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Legia – Lech? Transmisja na żywo

Jesteśmy święcie przekonani, że żadne inne spotkanie w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy nie wywołuje wśród kibiców tak wielkich emocji jak starcie Legia – Lech. Gdzie oglądać zatem jego przebieg na żywo? Opcji jest całe mnóstwo.

W TV przekaz na żywo z obiektu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie będzie dostępny m.in. na antenach Canal + Sport 3, Canal + Premium, Canal + 4K Ultra oraz za pośrednictwem stacji TVP Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ

Legia – Lech transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Z meczu Legia – Lech transmisja internetowa znajdzie się za to np. na stronach internetowych sport.tvp.pl oraz canalplus.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszy gwizdek tego jakże prestiżowego pojedynku powinien wybrzmieć około godz. 17:30 w dniu 12 listopada 2023 roku.

Powrót na salony

Fantastyczna postawa Rakowa sprawiła, że rywalizacja o tytuł piłkarskiego mistrza kraju nie rozgrywa się już aktualnie wyłącznie pomiędzy drużynami z Warszawy oraz Poznania. Gdyby tego było mało, w bieżącej kampanii o historyczny sukces zamierzają prawdopodobnie powalczyć również Śląsk oraz Jagiellonia.

W zaistniałych okolicznościach tak uznane marki jak Legia oraz Lech nie mogą sobie pozwolić na choćby jeden mały błąd. Finalnie jego skutki mogą być bowiem wyjątkowo bolesne.

Do zakończenia zmagań oczywiście jeszcze bardzo daleka droga, ale można chyba śmiało stwierdzić, że niedzielny bój w stolicy będzie spotkaniem z gatunku tych o sześć punktów. Obie ekipy sprawiają wrażenie będących w dość dobrej dyspozycji. Zapowiada nam się zatem naprawdę ciekawy spektakl. Oby zawodnicy skupili się wyłącznie na pokazaniu swoich umiejętności czysto piłkarskich. Walki wręcz na boisku bowiem raczej nie preferujemy.