Legia – Molde FK typy i kursy (22.02.2024)

Przed Josue i spółką rewanżowe starcie 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Kto ma większe szanse na wygranie tej potyczki i dlaczego? O tym w tekście Legia – Molde FK typy.

Legia – Molde FK typy bukmacherskie

Trzy stracone bramki w niespełna kwadrans? Pierwsza połowa batalii na Aker Stadion to jedna z najgorszych połów w wykonaniu warszawskiej drużyny od paru dobrych miesięcy. W tym fragmencie meczu nie zgadzało się zupełnie nic.

Gdy wydawało się, że wszystko jest już stracone, w Legionistów wstąpiły nowe siły. Na drugie 45. minut Wojskowi przyszli maksymalnie skoncentrowani i gdyby dopisało im nieco więcej szczęścia, to szanse przed rewanżem były dokładnie takie same.

legia-molde-typy

Bez sektora zajmowanego przez swoich najwierniejszych kibiców, ale prawdopodobnie z równie żywiołowym dopingiem całej reszty stadionu. W takiej atmosferze do rewanżu będą podchodzić zawodnicy piętnastokrotnych mistrzów Polski.

Lepszej okazji na udowodnienie, iż słowa o wielkości drużyny nie są tylko gadaniną pod tzw. publiczkę zawodnicy tej ekipy w najbliższym czasie prawdopodobnie mieć nie będą.

Świadomy tego faktu mam w związku z tym dla Ciebie dokładnie dwa Legia – Molde FK typy. Pierwszy nawiązuje bezpośrednio do zwycięstwa gospodarzy czwartkowych zmagań, a drugi dotyczy liczby kartek, jakie arbiter zdecyduje się pokazać tego arcyciekawego wieczoru. Myślę, że takich napomnień będzie przynajmniej 5.

Legia – Molde FK kursy bukmacherskie

Wedle legalnych polskich bukmacherów to ekipa gości ma dużo większe szanse na zwycięstwo. Triumf podopiecznych Kosty Runjaica wyceniono na 2.07. Kursem równym dokładnie 3.30 opatrzono ewentualny triumf gości. 3.65 to natomiast przelicznik na ewentualny podział oczek.

Legia – Molde FK bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Starcie z Puszczą Niepołomice w zamyśle miało tylko potwierdzić, że zryw podczas drugiej połowy starcia z Molde nie był zrywem przypadkowym. Każdy, kto obserwował ligową potyczkę Wojskowych, ten wie jednak doskonale, że plan zdecydowanie się nie powiódł. Humory w szeregach fanów stołecznej ekipy są więc mocno mieszane. Pewną nadzieją jest to, że Norwegowie nie są aktualnie w rytmie meczowym. To może im mocno utrudnić powtórzenie dyspozycji sprzed tygodnia.

Legia – FK Molde przewidywane składy

Wiele wskazuje na to, że oba zespoły przystąpią do tego pojedynku w następujących składach:

Legia: Tobiasz – Ribeiro – Kapuadi – Jędrzejczyk – Wszołek – Kun – Elitim – Kapustka – Josue – Rosołek – Kramer

FK Molde: Petersen – Haugen – Hagelskjaer – Haugan – Linnes – Kaasa – Daehli – Eriksen – Loevik – Eikrem – Gulbrandsen

Gdzie oglądać Legia – Molde FK? Transmisja i godzina

Relacja live wprost z obiektu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie będzie dostępna m.in. na antenach stacji TVP2 oraz TVP Sport, a także za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Początek transmisji rzecz jasna punktualnie o godz. 21:00 w dniu 22 lutego 2024 roku.