Legia – Napoli typy bukmacherskie | 4 listopada 2021 ✔️

Legia Warszawa wciąż jest liderem Grupy C, Ligi Europy. Jednak przed podopiecznymi Marka Gołębiewskiego ciężki bój z Napoli. Czego możemy się spodziewać?

Ciekawe przed meczem Legia – Napoli typy i kursy (4.11.2021)

Rzuć okiem na nasze przewidywania, zapowiedź meczu i sprawdź czy na Legia – Napoli kursy nie uległy zmianie.

Legia - Napoli typy

Czy Legia dokona niemożliwego i utrzyma fotel lidera?

Spoglądając na dotychczasowy bilans bezpośrednich meczy Legii Warszawa z SSC Napoli wydaje się to wręcz niemożliwe. Do tej pory Wojskowi mierzyli się trzykrotnie z rywalami z Neapolu i niestety, ale przegrywali za każdym razem. Ostatni mecz obu ekip, rozegrany 21 października 2021 roku zakończył się gładką wygraną Napoli 3:0. Dlatego nasze przed Legia – Napoli typy na chłodno wskazują na przyjezdnych z Italii. Legia ma spore problemy. Poza pucharową wygraną ze Świtem Skolwin od dawna popadła w ligowy marazm, gdzie nie potrafi zdobyć nawet jednego punktu. Marek Gołębiewski miał zbyt mało czasu, by dokonać jakiś radykalnych korekt czy wpłynąć znacząco mentalnie na piłkarzy. Tak uważamy. I choć pewnie zaangażowanie Legionistów będzie duże, to jednak piłkarska jakość jest po stronie SSC Napoli. Stąd takie, a nie inne na Legia – Napoli typy bukmacherskie.

Napoli jeśli wygra, wskoczy kosztem Legii na fotel lidera grupy. Dlatego uważamy, że w pojedynku zobaczymy co najmniej 2.5 bramki. Raz, że dwa z dotychczas trzech rozegranych bezpośrednich meczy kończyło się z co najmniej trzema golami, a dokładniej z trzema i siedmioma, a dodatkowo aż w 10 z ostatnich 15 meczy Napoli widzieliśmy powyżej 2.5 bramki. Uważamy także, że Napoli napocznie wynik meczu. Legia traciła bramkę jako pierwsza w 10 ze swoich ostatnich 15 spotkań. Jest to wymowne, a dokładając do tego olbrzymią siłę rażenia rywali, można pokusić się o taki zakład.

Kto nie zagra? Kontuzje

Po stronie gości z Neapolu najważniejsze osłabienia to niewątpliwie Lorenzo Insigne i Victor Osimhen. W zespole gospodarzy nie zagrają Artur Boruc i Bartosz Kapustka, którzy są nieobecni już od dłuższego czasu. Sytuacja kadrowa Napoli nie wygląda za wesoło oprócz Isngine i Osimhena zagrożeni są bądź nie zagrają Malcuit, Manolas, Ounas oraz Rui. Ostatni z nich zawieszony jest za kartki. Do składu włoskiej drużyny wrócił za to Piotr Zieliński.

O której i gdzie z Legia – Napoli transmisja na żywo?

Chcesz oglądać ten mecz? Transmisja Legia – Napoli jednocześnie na TVP 2  i w serwisie online Viaplay. Początek o 18:45. Zanim obstawisz porównaj u sugerowanych przez nas bukmacherów, który ma na Legia – Napoli kursy najbardziej korzystne dla Ciebie.

FAQ

  • Gdzie z Legia – Napoli transmisja?

TVP oraz Viaplay (transmisja online) od 18:45.

  • Kto nie zagra?

M.in. Insigne czy Osimhen. Pełną listę nieobecności sprawdzisz w naszej zapowiedzi.