Legia – Piast typy, kursy, prognozy (05.08.2022)

Na obiekt ulokowany w stolicy naszego pięknego kraju przybywają tym razem goście z Gliwic. Czy to właśnie przy Łazienkowskiej uda im się zdobyć pierwszy komplet oczek w nowym sezonie? Legia – Piast typy, kursy, prognozy.

Najlepsze Legia – Piast typy

W niniejszym akapicie znajdziecie Legia – Piast zakłady, które przykuły naszą największą uwagę:

Pora wreszcie zakończyć tę farsę

Na całym polskim piłkarskim podwórku ciężko znaleźć miejsce, w którym piłkarz miałby stworzone lepsze warunki do rozwoju aniżeli w Warszawie, a konkretnie w tamtejszej Legii. Spore nadzieje wiąże się tam aktualnie z nowym szkoleniowcem w osobie Kosty Runjaica. Jego trenerski warsztat ma rzekomo ponownie zaprowadzić Wojskowych na sam szczyt tabeli PKO Ekstraklasy. Trzeba pamiętać, że w trzech pierwszych kolejkach warszawianie zbytnio nie zachwycali. Mimo to ich forma powinna wystarczyć, aby pokonać jeszcze gorzej dysponowany Piast.

legia-piast-typy

Druga z propozycji pojawiających się w akapicie Legia – Piast typy będzie dotyczyć bezpośrednio ilości, a raczej częstotliwości zdobytych bramek. Obie strony tego pojedynku mają solidne powody ku temu, aby zawalczyć o tzw. pełną pulę. W kilku wcześniejszych zdaniach napisaliśmy co prawda, że gospodarze rozstrzygną raczej losy tej rywalizacji na swoją korzyść. Jednocześnie jesteśmy wszakże niemal pewni, że spore emocje będą miały miejsce zarówno w pierwszych jak i drugich czterdziestu pięciu minutach.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Legia – Piast 0:1
  • Piast – Legia 4:1
  • Piast – Legia 0:1

Piast był dla Wojskowych w kilku ostatnich meczach prawdziwą zmorą. Jeśli ktoś liczy więc na łatwą przeprawę zespołu z Warszawy, to może “nieco” się przeliczyć. Walka o komplet oczek będzie tu wyjątkowo zacięta.

Ostatnie spotkania Legii

  • Cracovia – Legia 3:0
  • Legia – Zagłębie 2:0
  • Legia – Celtic 2:2

Przysłowiowe odkupienie win po sensacyjnej klęsce w meczu z Cracovią będzie bez wątpienia głównym celem Legionistów na ten piątkowy wieczór. Jak będzie z jego realizacją? Tego raczej nie wie nikt.

Ostanie mecze Piasta

  • Piast – Zagłębie 0:1
  • Jagiellonia – Piast 2:0
  • Piast – Sigma Ołomuniec 1:2

Początek ligowych zmagań w wykonaniu gliwiczan nie daje oczywiście wielkich powodów do radości. Znając jednakże klasę trenera Fornalika, można być niemal pewnym, iż ta czarna seria zostanie niebawem przerwana.

Kiedy mecz Legia – Piast? O której?

Początek spotkania przy Łazienkowskiej zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 5 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie transmisja Legia – Piast?

Z meczu Lech Poznań – Piast Gliwice transmisja na żywo będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie o każdym ze spotkań naszej rodzimej ekstraklasy. W jednym z ostatnich tekstów pochyliliśmy się np. znacznie bliżej nad starciem pomiędzy Stalą Mielec a Cracovią.