Legia – Pogoń typy, kursy oraz zakłady | 31.10.2021

Czy Legia Warszawa wróci na zwycięską ścieżkę w PKO BP Ekstraklasie, a może to Pogoń wywiezie ze Stolicy Polski cenne punkty? Zapraszamy do zapowiedzi meczu i analizy typów bukmacherskich.

O te typy przed Legia Warszawa – Pogoń Szczecin jesteśmy spokojni (31 października)

Na samym początku sprawdź, jakie mamy na Legia – Pogoń typy, a następnie przeczytaj ich uzasadnienie.

Zweryfikuj także, czy przed postawieniem zakładu na Legia – Pogoń kursy wciąż są takie, jak wyżej przedstawione.

Legia - Pogoń typy

Czy Legia wróci na właściwe tory w PKO Ekstraklasie?

Marek Gołębiewski ma już za dobą debiut na ławce trenerskiej Legii Warszawa. “Wojskowi” wygrali w Fortuna Pucharze Polski ze Świtem Skolwin 1:0. Nie ma co jednak ukrywać, że prawdziwa próba dla szkoleniowca dopiero nadejdzie. I będzie nią właśnie mecz z Pogonią Szczecin. Portowcy walczą o ligowe podium, a Legia spróbuje odbić się od strefy spadkowej. Nasze przed Legia – Pogoń typy, jak widzisz wyglądają ciekawie. Jednak musisz wiedzieć, że nie wzięliśmy ich znikąd. Poprzedziliśmy je szczegółowymi analizami.

Na samym początku napiszmy, że Legia Warszawa przegrała cztery ostatnie mecze ligowe, a Pogoń Szczecin wygrała 3 ze swoich 4 ostatnich meczy. Wydaje nam się, że tym razem Legia wreszcie wygra, choć dla bezpieczeństwa stawiamy zakład gatunku DNB (draw-no-bet), co w przypadku remisu, oznacza zwrot stawki. Legioniści wygrali kwietniowy mecz z Pogonią Szczecin 4:2, a wiecznie przecież przegrywać nie można. Ponadto widać, że pod okiem Gołębiewskiego atmosfera w szatni jakby nieco się poprawiła. Choć nie wyciągalibyśmy daleko idących wniosków.

Jeszcze pewniejsze naszym zdaniem przed meczem Legia – Pogoń typy to obie strzelą gola oraz powyżej 2.5 bramki. Dlaczego pomysł na zakład na obie strzelą? 4 z ostatnich 5 meczy Legii z Pogonią przyniosły właśnie bramki obu drużyn. Powyżej 2.5 gola? Takich wyników byliśmy świadkami w 4 z ostatnich 5 spotkań Legii oraz w 3 z ostatnich 5 gier Pogoni Szczecin. Warto więc tym razem, naszym zdaniem, zaufać statystykom. Przy okazji zachęcamy też do zapowiedzi meczu Puszcza – GKS Tychy na pierwszoligowym froncie, gdzie przygotowaliśmy ciekawe prognozy.

Kogo zabraknie, kto nie zagra?

Mamy też już podgląd na sytuację kadrową przed meczem Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Kontuzje w zespole gości wykluczą z udziału w tym spotkaniu Abu Hannę Boruca, Kapustkę, Pekharta, a wciąż toczy się wyścig z czasem o powrót do gry Hołowni. Co słychać u Portowców? Do Warszawy nie przyjadą Cibicki, Gorgon i Łasicki, którzy są już niedostępni od dłuższego czasu.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin bezpośrednie mecze

Spójrz na ostatnie wyniki bezpośrednich spotkań.

  • Legia – Pogoń 4:2
  • Pogoń – Legia 0:0
  • Legia – Pogoń 1:2
  • Pogoń – Legia 3:1
  • Legia – Pogoń 1:3

Pięć ostatnich bezpośrednich meczy i aż trzy wygrane Pogoni, jeden remis i jedno zwycięstwo po stronie Legii Warszawa. Interesujące statystyki.

Ostatnie wyniki

Ostatni mecz Legii Warszawa to pojedynek Pucharu Polski ze Świtem Skolwin, który w Szczecinie Legia wygrała 1:0. Pogoń Szczecin grała po raz ostatni w lidze. Wygrała u siebie 4:1 z Jagiellonią Białystok, dzięki czemu wciąż próbuje zaatakować ligowe podium PKO Ekstraklasy.

Gdzie z Legia – Pogoń transmisja na żywo?

Mecz startuje o 17:30. Pokaże go TVP Sport, Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K Ultra HD. Ponadto transmisja online Legia – Pogoń dostępna będzie na sport.tvp.pl, Polsat Box Go czy NC+ Go.

Porównanie zakładów i kursów bukmacherskich

Chcesz wykorzystać nasze przedmeczowe na Legia – Pogoń typy? Sugerujemy zapoznać się z ofertą trzech bukmacherów i porównać ich kursy. Oto oni: Fortuna, STS oraz LVBET.

Przedmeczowe pytania

  • Gdzie transmisja meczu?

TVP Sport, Canal+ Premium czy Canal+ Sport 3, ale też w internecie.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Nieznacznym faworytem jest drużyna gospodarzy, Legia Warszawa.