Legia – Radomiak typy i kursy bukmacherskie (05.05.2024)

Chęć reprezentowania kraju w europejskich pucharach działa na zawodników ze stolicy wyjątkowo mobilizująco. Czy starczy im jednak sił na triumf w rywalizacji z groźnym zespołem z Radomia? Oto Legia – Radomiak typy, w których to piszę na ten temat nieco więcej.

Legia – Radomiak typy bukmacherskie

Nie od razu Rzym zbudowano. To stare porzekadło może chyba śmiało służyć na opisanie bieżącej sytuacji w warszawskiej Legii. Stołeczna drużyna chyba zaczyna powoli rozumieć pomysł na grę swojego nowego szkoleniowca, ale do wdrożenia wszystkich regulacji Feio jest jeszcze bardzo daleka droga. Mimo to przed kilkoma dniami zespół Stali Mielec zdołał się przekonać na własnej skórze, że Wojskowych absolutnie nigdy nie należy lekceważyć. Goście niedzielnego starcia co prawda podobnego błędu pewnie nie popełnią, ale Legia – Radomiak typy mogą być w zasadzie tylko i wyłącznie jedne. Mowa rzecz jasna o propozycjach na triumf 15-krotnych mistrzów Polski.

legia-radomiak-typy

Radomianie to jedna z tych ekip w PKO Ekstraklasie, której piłkarze posiadają tzw. krótki lont. W zestawieniu drużyn najczęściej napominanych czerwonym kartonikiem Zieloni wraz z ŁKS-em oraz Górnikiem zajmują zaszczytną pierwszą pozycję.

Podczas potyczki z dużo lepiej dysponowaną Legią o stykowe sytuacje nie będzie raczej trudno. Mam przeczucie, że jedna z takich zaciętych akcji zakończy się bardzo surowym napomnieniem dla zawodnika reprezentującego klub z Radomia.

Legia – Radomiak kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy z Fortuną na czele nie mają najmniejszych wątpliwości, że cenne zwycięstwo padnie w przypadku tego spotkania łupem ekipy dowodzonej przez Goncalo Feio. Kurs na ich wygraną wynosi w tej chwili 1.51. Na około 6.20 wyceniono triumf Radomiaka, a przelicznik 4.60 opisuje prawdopodobieństwo wystąpienia remisu. Uważam, że wszystkie z wymienionych wartości są naprawdę sprawiedliwe, biorąc pod uwagę bieżącą dyspozycję każdego z zespołów.

Legia – Radomiak bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatniej serii gier Wojskowi zaliczyli pierwszą wygraną z nowym szkoleniowcem za sterami. Josue i spółka przywieźli komplet oczek z Mielca i trzeba przyznać, że długimi momentami zdecydowanie kontrolowali tamto starcie. Dokładnie w tym samym czasie Radomiak uległ po ciekawym meczu Zagłębiu Lubin, komplikując sobie tym samym finałową fazę sezonu. Przy braku zwycięstwa do ostatniej serii gier oraz niekorzystnych wynikach meczów z udziałem głównych rywali Warchoły mogą jeszcze spaść na zaplecze PKO Ekstraklasy. Brzmi jak abstrakcja, ale taki scenariusz jak najbardziej jest możliwy.

Legia – Radomiak przewidywane składy

Wielce prawdopodobne, że oba zespoły przystąpią do tego pojedynku w następujących zestawieniach:

Legia: Hładun – Wszołek, Pankov, Jędrzejczyk, Kapuadi, Ribeiro – Josue, Elitim, Kapustka – Gual, Rosołek

Radomiak: Majchrowicz – Grzesik, Rossi, Vuskovic, Abramowicz – Kaput, Donis – Vagner, Wolski, Machado – Leandro

Gdzie oglądać Legia – Radomiak? Transmisja i godzina

TVP Sport, Canal+Sport 3, Canal+Premium oraz Canal+4K Ultra. Na tych czterech stacjach wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg opisywanego pojedynku. Jego początek zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 5 maja 2024 roku. Istnieje także opcja obserwacji poczynań Legii i Radomiaka za pośrednictwem platformy Canal+online.

OGLĄDAJ TUTAJ