Legia – Radomiak typy, kursy, zapowiedź ✔️ 19.12.2021

Przed nami ostatni mecz PKO Ekstraklasy przed krótką zimową przerwą. Zagrają w nim Legia Warszawa oraz Radomiak Radom.

Zapowiedź, analiza i typy na mecz Legia Warszawa – Radomiak Radom

Standardowo już zacznijmy od przedstawienia naszych trzech typów bukmacherskich.

Legia pójdzie za ciosem, a może Radomiak podtrzyma rewelacyjną passę?

Oto jest pytanie. Legia Warszawa pod wodzą nowego-starego trenera Aleksandara Vukovicia wreszcie odniosła okazałe zwycięstwo. Kibice zastanawiają się jednak, czy 4:0 z Zagłębiem Lubin było wynikiem słabości Miedziowych, czy przemiany mentalnej Legionistów. Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas meczu Legia Warszawa – Radomiak Radom. Goście przystąpią do tego spotkania niesieni serią 10 meczy bez ligowej porażki, z których wygrali 6.

W Radomiu coraz bardziej realna wydaje się być walka o europejskiej puchary. Beniaminek zadziwia całą piłkarską Polskę i stawiamy, że nie poniesie porażki w Warszawie. Skąd takie na Legia – Radomiak typy? Otóż po pierwsze, ostatni bezpośredni mecz zakończył się wygraną Radomiaka 3:1. Radomianie wygrali trzy ostatnie spotkania wyjazdowe. I w ostatnim czasie potrafili pokonać (co prawda u siebie) Lecha Poznań, który w tym sezonie prezentuje świetną dyspozycję. Legia jest w kryzysie i jedna jaskółka w postaci wygranej z Zagłębiem Lubin, naszym zdaniem wiosny nie czyni. Stawiamy na mecz Legia – Radomiak typy na X2, a więc remis lub wygraną Radomiaka.

Nie poprzestajemy jednak na tej jednej prognozie. Kolejne nasze przed spotkaniem Legia – Radomiak typy koncentrujemy na pierwszej bramce. Stawiamy, że to Radomiak otworzy wynik niedzielnej konfrontacji. Statystyki w tym zakresie są jasne. Legioniści tracili pierwszego gola aż w 10 ze swoich 15 ostatnich spotkań. Radomiak z kolei otwierał wynik w każdym z trzech ostatnich meczy wyjazdowych.

Spodziewamy się również minimum trzech goli w Warszawie. Dlaczego? Otóż ostatni bezpośredni mecz zainteresowanych drużyn przyniósł cztery gole, a jeszcze wcześniejszy aż pięć. Dodatkowo Radomiak Radom strzelał przynajmniej jedną bramkę w każdym ze swoich ostatnich 10 spotkań.

Tych piłkarzy zabraknie w meczu Legia Warszawa – Radomiak Radom

Zdecydowanie dłuższa jest lista nieobecności w szeregach Legii Warszawa. Kontuzje leczą Abu Hanna, Kapustka, Kostorz, Mladenović oraz Rose. Radomiak zagra bez Radeckiego.

Gdzie Legia – Radomiak transmisja?

Mecz będzie można śledzić w TVP Sport. Z Legia – Radomiak transmisja na żywo dostępna będzie także na Canal+ Sport 3, Canal+ Premium oraz Canal+ 4K Ultra. Sędzia Krzysztof Jakubik zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 17:30.

Gdzie najlepsze na Legia – Radomiak kursy?

Betclic, forBET oraz STS to bukmacherzy, którzy naszym zdaniem oferują najlepsze kursy na mecz Legia Warszawa – Radomiak Radom. Warto przyjrzeć się ich ofertom i porównać kursy tuż przed wysłaniem kuponu. Życzymy powodzenia!

FAQ

  • Jaki był wynik ost. meczu Legia – Radomiak?

Radomiak wygrał na własnym stadionie 3:1, a gole strzelili Radecki, Angielski i Sokół. Dla Legii trafił Nawrocki.

  • Gdzie obejrzeć ten mecz?

TVP Sport, Canal+ Sport 3 oraz inne wskazane w naszej zapowiedzi meczu kanały.