Legia Warszawa – Aston Villa gdzie oglądać? Transmisja i stream online (21.09.2023)

Legia Warszawa – Aston Villa gdzie oglądać? Transmisja i stream online (21.09.2023)
fot. Icon Sport

Niewykluczone, że w swoim pierwszym meczu w europejskich pucharach przed jeszcze trudniejszym zadaniem od Medalików staną popularni Wojskowi. Mowa oczywiście o spotkaniu Legia Warszawa – Aston Villa. Gdzie oglądać to starcie? Czy znajdzie się stream za free? Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie obejrzeć Legia Warszawa – Aston Villa? Stream online

Dni i godziny mijają, a pytania nadal pozostają te same. Czy z pojedynku Legia Warszawa – Aston Villa stream za free będzie gdziekolwiek dostępny? Po raz kolejny wiadomość niestety nie należy do najlepszych, gdyż przekaz na żywo znajdzie się wyłącznie na platformie Viaplay. Subskrypcja to koszt około 40 PLN miesięcznie.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Aston Villa? Transmisja

Wzorem spotkania z udziałem Rakowa, z meczu Legia Warszawa – Aston Villa transmisja także będzie dostępna w telewizji. Sublicencję od Viaplay wyłącznie na pokazywanie starć polskich ekip pozyskała Telewizja Polska. Relacja live wprost z Łazienkowskiej będzie więc dostępna na antenach TVP Sport.

Najniższy wymiar kary

Unai Emery to jeden z najbardziej niedocenianych trenerów w Europie. Mimo że aż czterokrotnie udało mu się wygrać Ligę Europy, to wielu nie stawia go w równym szeregu z takimi szkoleniowcami jak chociażby Julian Nagelsmann czy też Thomas Tuchel, którzy przecież wcale nie osiągnęli podczas swojej kariery jakoś wyraźnie większych sukcesów. Wylosowanie Aston Villi już w fazie grupowej Ligi Konferencji było więc jedną z gorszych wiadomości dla Legii.

Bartosz Slisz w jednym z przedmeczowych wywiadów stwierdził, że The Villans nie wiedzą chyba, jak trudny pojedynek ich czeka. Niestety takie buńczuczne wypowiedzi na zawodnikach pokroju Leona Bailey'a czy też Olliego Watkinsa nie zrobią raczej większego wrażenia.

Będąc na miejscu Legionistów, jedyne, o co byśmy się modlili przed dzisiejszym wieczorem, to możliwe najniższy wymiar kary od ekipy z Birmingham. Różnica klas jest aż nadto wyraźna. Przekonacie się o tym na własnej skórze, jeśli poświęcicie kilka chwil na śledzenie przebiegu rywalizacji Legia Warszawa – Aston Villa.

Gdzie oglądać oraz czy będzie transmisja online już doskonale wiecie. Zapraszamy więc do kibicowania.