Legia Warszawa – Aston Villa typy, kursy i zapowiedź (21.09.2023)

Swoją grę w europejskich pucharach rozpoczynają także podopieczni Kosty Runjaica. Jak może wyglądać ich premierowa potyczka w Lidze Konferencji Europy? O tym nieco szerzej w tekście Legia Warszawa – Aston Villa typy. Serdecznie zapraszamy.

Legia Warszawa – Aston Villa typy i przewidywania

Dla drużyny pokroju The Villans przyjazd do Warszawy jest swojego rodzaju egzotyką. Spora część zawodników tej ekipy nie miała dotychczas zapewne pojęcia, w jakiej części świata w ogóle leży Polska. Kibice Wojskowych zadbają niewątpliwie o to, by podróż do naszej nadwiślańskiej stolicy zapadła im w pamięć na długo. Rodzi się pytanie, czy podobnie zachowają się również sami piłkarze Legii.

Mimo ogromnej sympatii do każdego rodzimego zespołu nie widzimy raczej większych szans na odniesienie sukcesu przez Josue i jego klubowych kolegów. Być może w kolejnych spotkaniach grupy E uda im się zdobyć jakieś cenne oczka, ale raczej nie będzie to miało miejsca w premierowej rywalizacji przy Łazienkowskiej w Warszawie.

legia-aston-villa-typy

Jest jeden aspekt, w którym Legioniści mogą nawiązać równorzędną walkę z ekipą z Birmingham. Mowa tu o ilości wykonanych rzutów rożnych. Zespół dowodzony przez Kostę Runjaica wykonał ich dotychczas średnio nieco ponad 6 w przeliczeniu na jeden mecz ligowy. The Lions mogą się natomiast pochwalić średnią oscylującą wokół 5.

Gdyby obydwu drużynom udało się utrzymać podobną dyspozycję, to przekroczenie linii 9.5 kornerów powinno być w zasadzie tylko formalnością. Mamy nadzieję, że tak się właśnie stanie, stąd też nasze Legia Warszawa – Aston Villa typy na co najmniej 10 takich stałych fragmentów gry.

Legia Warszawa – Aston Villa ostatnie wyniki

Piorunujący finisz w starciu z Crystal Palace to doskonały dowód na to, że Matty Cash i spółką są w tej chwili w naprawdę wysokiej formie. Oczywiście zdarzają im się potknięcia, tak jak to z dużo mocniejszym Liverpoolem, ale nadal jest to ekipa o kilka klas lepsza od Legii. Coś nam się wydaje, że lada chwila wszyscy się o tym doskonale przekonamy.

Ostatnie mecze Legii

  • Piast – Legia 1:1
  • Legia – Widzew 3:1
  • Legia – Midtjylland 2:1

Ostatnie mecze Aston Villi

  • Aston Villa – Crystal Palace 3:1
  • Liverpool – Aston Villa 3:0
  • Aston Villa – Hibernian 3:0

Legia Warszawa – Aston Villa bezpośrednie mecze

brak

Legia Warszawa – Aston Villa kursy bukmacherskie

Nasze Legia Warszawa – Aston Villa typy już znacie. Co natomiast o samym meczu sądzą legalni polscy bukmacherzy? Oto wycinek z oferty firmy Superbet, który powinien powiedzieć Wam na ten temat całkiem sporo:

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Aston Villa? Transmisja

Relacja live z opisywanego pojedynku będzie oczywiście dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. O której Legia Warszawa – Aston Villa? Pierwszy gwizdek powinien wybrzmieć około godz. 18:45 w dniu 21 września 2023 roku.