Legia Warszawa – Austria Wiedeń gdzie oglądać? Transmisja i stream online (10.08.2023)

Legia Warszawa – Austria Wiedeń gdzie oglądać? Transmisja i stream online (10.08.2023)
fot. Icon Sport

Jako pierwsi swój czwartkowy mecz eliminacyjny do Ligi Konferencji rozegrają podopieczni Kosty Runjaica. W niniejszym tekście znajdziecie kilka informacji na temat tego, Legia Warszawa – Austria Wiedeń gdzie oglądać i czy będzie dostępny stream online z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Austria Wiedeń? Transmisja

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pozostałych meczów polskich drużyn na arenie międzynarodowej, także i ze spotkania Legia Warszawa – Austria Wiedeń transmisja będzie dostępna w Telewizji Polskiej, a konkretniej na antenach TVP Sport. Początek przekazu na żywo około godz. 19:00 w dniu 10 sierpnia 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Legia Warszawa – Austria Wiedeń ? Stream online

Co z darmową relacją z tego starcia w internecie? Czy znajdzie się gdzieś Legia Warszawa – Austria Wiedeń stream za free? Na całe szczęście tak. A to dzięki specjalnej aplikacji mobilnej TVP Sport oraz stronie internetowej sport.tvp.pl.

Od słów do czynów

Wielu piłkarzy stołecznej drużyny zapowiadało przed sezonem, że we właśnie rozpoczętej kampanii wszystko wróci do “normy”. Można to było zrozumieć jako zwrot określający miejsce Legii na piłkarskiej mapie Polski. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że najwięcej pociechy przyniesie nam gra Rakowa, ale tuż za częstochowianami o zdecydowanie największą uwagę zabiegają Bartek Kapustka i spółka.

Wojskowi rozpoczynają właśnie swoje starania o czwartą i zarazem ostatnią fazę kwalifikacyjną Ligi Konferencji. Ciężko tak naprawdę stwierdzić, czy dwumecz z Austrią Wiedeń jest dla nich wyzwaniem, czy też nie. Z jednej strony ekipa z Wiednia to marka sama w sobie, aczkolwiek z drugiej trzeba dość daleko sięgnąć pamięcią, aby przypomnieć sobie ich ostatni dobry występ na arenie międzynarodowej.

Przed Legionistami naprawdę spora szansa na grę w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej. Nie pytajcie już zatem więcej o to Legia Warszawa – Austria Wiedeń gdzie oglądać, tylko zaplanujcie sobie kilka chwil wolnego, by śledzić poczynania warszawian na żywo, ściskając za nich tym samym bardzo mocno kciuki.