Legia Warszawa – Austria Wiedeń typy i kursy (10.08.2023)

Czas przedstawić, a zarazem omówić przygotowane na mecz Legia Warszawa – Austria Wiedeń typy, które bez wątpienia są bardzo atrakcyjne. Koniecznie sprawdźcie, co przewidujemy w kontekście pojedynku w sercu naszego kraju! Emocje gwarantowane!

Legia Warszawa – Austria Wiedeń typy, kursy i zakłady (el. Ligi Konferencji Europy)

Przedstawiliśmy już godne uwagi Legia Warszawa – Austria Wiedeń typy. Generalnie nikt nie powinien narzekać tutaj na brak emocji. Przeczuwamy, że spotkanie będzie naprawdę zacięte i interesujące. O końcowym rezultacie mogą zadecydować detale. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by 10 sierpnia 2023 roku obejrzeć starcie Legii i Austrii. Będzie się działo, oj będzie!

Legia Warszawa - Austria Wiedeń typy

Nasze przewidywania są korzystne z punktu widzenia fanów warszawskiej Legii. Uważamy, że “Wojskowi” okażą się lepsi od Austrii Wiedeń. W tym przypadku na uwadze mamy choćby to, jak ostatnimi czasy sprawował się stołeczny klub. Legia wygrała cztery z ostatnich pięciu meczów. Na pewno zdążyła udowodnić, że potrafi strzelać gole i zaskakiwać przeciwne drużyny. Oczywiście Legia nie unikała błędów.

I tak też niestety może być również tym razem. Nasze prognozy zakładają, że obie drużyny strzelą gola. Przeczuwamy więc, że “Wojskowym” gdzieś może powinąć się noga, co wykorzysta przeciwnik. Warto w tym miejscu odnotować, że aż w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów, w których Austria Wiedeń grała na wyjeździe, obie drużyny strzeliły gola. Wymowna statystyka, prawda? Dla nas niezwykle wymowna. Trzeba mieć ją na uwadze.

Legia Warszawa – Austria Wiedeń ostatnie wyniki

Piłkarze Legii Warszawa i Austrii Wiedeń w ostatnim czasie prezentowali się całkiem nieźle. Zarówno jedni, jak i drudzy wiedzą, jak smakują sukcesy w postaci m.in. wygranych w rodzimych rozgrywkach czy też rywalizacji europejskiej.

Ostatnie mecze Legii Warszawa

 • Legia Warszawa – Ruch Chorzów 3:0
 • Legia Warszawa – Ordabasy 3:2
 • Ordabasy – Legia Warszawa 2:2

Ostatnie mecze Austrii Wiedeń

 • A. Lustenau – Austria Wiedeń 0:2
 • Borac Banja Luka – Austria Wiedeń 1:2
 • Austria Wiedeń – Sturm Graz 0:3

Legia Warszawa – Austria Wiedeń bezpośrednie mecze

Do ostatniego starcia tych dwóch ekip doszło 23 stycznia 2010 roku. Wtedy lepiej spisała się Austria Wiedeń – wygrała z Legią Warszawa 1:0.

 • Austria Wiedeń – Legia Warszawa 1:0
 • Austria Wiedeń – Legia Warszawa 1:0
 • Legia Warszawa – Austria Wiedeń 1:1

Wcześniej, tj. 28 września 2006 roku, również było 1:0 dla Austrii Wiedeń. Ten zespół doskonale wie zatem, jak wygrywać z wiedeńskim przeciwnikiem.

Legia Warszawa – Austria Wiedeń kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest Legia Warszawa. Nikogo nie powinno to dziwić. Generalnie zatem ich Legia Warszawa – Austria Wiedeń typy pokrywają się z tymi, które przedstawiliśmy wyżej.

 • Wygrana Legii Warszawa: 1,76
 • Remis: 3,80
 • Wygrana Austrii Wiedeń: 4,25

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Austria Wiedeń? Transmisja

Spotkanie Legia Warszawa – Austria Wiedeń odbędzie się w ramach półfinału kwalifikacji Ligi Konferencji Europy. Zaplanowano je na 10 sierpnia 2023 roku. O której Legia Warszawa – Austria Wiedeń? Początek o 19:00.

Dostępna będzie transmisja. Mecz obejrzysz na TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.