Legia Warszawa – Górnik Łęczna 5:0 (Wypowiedzi pomeczowe)

Legia Warszawa – Górnik Łęczna 5:0 (Wypowiedzi pomeczowe)

Na ostatnim miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy rok 2016 zakończyli piłkarze Górnika Łęczna. W niedzielę zielono-czarni nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z rozpędzoną Legią Warszawa i przegrali w stolicy 0:5. Jak to spotkanie skomentowali trenerzy obu drużyn?

Relację z meczu przeczytasz tutaj.

Franciszek Smuda:Nie chcę sam oceniać meczu, przejdźmy od razu do pytań. Po dwóch dniach nie należało spodziewać się rewolucji. Komu bym dziś nie dał szansy, wyglądałby to podobnie. Każdy chciał, ale jeden potrafi grać tak, drugi tak. Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Legia była dziś zdecydowanie lepsza, potrafiła wykorzystać każdą sytuację. Błędy popełnił cały zespół, w normalnie funkcjonującej drużynie przynajmniej cztery gole by nie padły. Teraz rozjeżdżamy się na urlopy, a potem czeka nas ciężka praca.*

Jacek Magiera (trener Legii Warszawa):Cel na dziś został osiągnięty, wygraliśmy 5:0. Byliśmy zespołem lepszym, który chciał udanie zakończyć ten udany rok. To cieszy, graliśmy do ostatniej minuty, choć dla większości chłopaków to już trzydziesty czwarty mecz w tej rundzie. Teraz jest radość, będzie czas na odpoczynek i zabawę, by 9 stycznia rozpocząć przygotowania do nowej rundy i obrony tytułu mistrzowskiego.

*wypowiedzi za legia.net