Legia Warszawa – Korona Kielce typy i kursy (20.08.2023)

Na zakończenie niedzielnego pasma gier PKO Ekstraklasy udamy się na obiekt przy ul. Łazienkowskiej. Jak na własnym terenie w kolejnym ligowym meczu poradzą sobie podopieczni Kosty Runjaica? Legia Warszawa – Korona Kielce typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Legia Warszawa – Korona Kielce typy i przewidywania

Cztery trafienia w lidze oraz trzy gole w eliminacjach do Ligi Konferencji. Takiego wyniku nie powstydziłby się nawet napastnik klasy światowej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedawno rozpoczęty sezon może być dla Tomasa Pekharta równie udany co kampania 2020/2021, kiedy to licznik bramek czeskiego zawodnika zatrzymał się na ponad 20 trafieniach.

34-latek dołożył naprawdę solidną cegiełkę do zwycięstwa Wojskowych nad Austrią Wiedeń, jednakże potrzebna jest jak najszybsza regeneracja sił, gdyż pojedynki z kielecką Koroną zawsze wymagały od Legionistów sporego wysiłku. Nie inaczej będzie zapewne również i tym razem.

legia-korona-typy

Proponując Wam Legia Warszawa – Korona Kielce typy na triumf gospodarzy nie opieraliśmy się oczywiście wyłącznie na dobrej dyspozycji Pekharta. W wyjściowym składzie warszawian pojawi się bowiem kilku innych równie dobrze dysponowanych piłkarzy. Defensorzy zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego powinny mieć się zatem mocno na baczności. W innym wypadku starcie to może skończyć się solidnym blamażem.

Legia Warszawa – Korona Kielce ostatnie wyniki

Scyzoryki to jedna z dwóch drużyn w całej PKO Ekstraklasie, która nie zaznała jeszcze smaku wygranej. Raczej marne szanse na to, by w najbliższym czasie ta sytuacja uległa zmianie. Warszawianie miewają co prawda wahania formy, ale na zespół pokroju Korony powinno to mimo wszystko wystarczyć.

Ostatnie mecze Legii

  • Austria Wiedeń – Legia 3:5
  • Puszcza Niepołomice – Legia 1:1
  • Legia – Austria Wiedeń 1:2

Ostatnie mecze Korony

  • Korona – Górnik Zabrze 0:1
  • ŁKS – Korona 2:1
  • Korona – Śląsk 1:1

Legia Warszawa – Korona Kielce bezpośrednie mecze

  • Legia – Korona 3:2
  • Korona – Legia 1:1
  • Legia – Korona 4:0

W historii bezpośrednich pojedynków obydwu drużyn da się oczywiście dostrzec wyraźną dominację Wojskowych, ale warto jednocześnie odnotować, że kielczanie starali się zwykle chociaż momentami postraszyć swoich wyżej notowanych rywali. Mamy cichą nadzieję, że z podobną sytuacją będziemy mieli do czynienia w ten niedzielny wieczór. Nudny, jednostronny mecz to bowiem najgorsze co mogłoby się przytrafić.

Legia Warszawa – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Jak prezentują się nasze Legia Warszawa – Korona Kielce typy już wiecie. Pora zatem skupić uwagę na kursach bukmacherskich. Pod lupę wzięliśmy tym razem ofertę firmy Etoto:

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Korona Kielce? Transmisja

Relacja live ze Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie będzie dostępna m.in. na Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal +4K Ultra. O której Legia Warszawa – Korona Kielce? Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 20 sierpnia 2023 roku.