Legia Warszawa – Piast Gliwice typy i kursy (17.03.2024)

Sytuacja wewnątrz stołecznej ekipy jest bardzo gorąca. Czyżby kolejny niekorzystny rezultat miał przelać czarę goryczy? Sprawdź Legia Warszawa – Piast Gliwice typy, w których piszę o możliwym przebiegu tej interesującej rywalizacji.

Legia Warszawa – Piast Gliwice typy bukmacherskie

Odpadnięcie z przysłowiowym hukiem z rozgrywek Ligi Konferencji Europy nie będzie chyba największym problemem Legii w trwającym sezonie. 15-krotni mistrzowie Polski mają bowiem dość nieoczekiwane kłopoty z ustabilizowaniem swojej dyspozycji także w zmaganiach ligowych. Co prawda w mediach co rusz pojawiają się zapewnienia klubowych włodarzy, zgodnie z którymi posada Kosty Runjaica rzekomo ma nie być w najmniejszym stopniu zagrożona, ale ja osobiści uważam, że jest to tylko zasłona dymna. Do zwolnienia byłego szkoleniowca szczecińskiej Pogoni jest bliżej, niż wielu się wydaje.

legia-warszawa-piast-gliwice-typy

Los bywa przewrotny. Kolejnym tego dowodem jest sytuacja, w której dolać oliwy do ognia jest Aleksandar Vukovic, a więc trener, któremu swojego czasu w stolicy nie do końca zaufano. Jeśli ktoś ma mieć ogromną motywację do pokonania Legionistów, to jest to właśnie 44-letni Serb.

Jakie Legia Warszawa – Piast Gliwice typy na to starcie warte są największej uwagi? Tradycyjnie przygotowałem dla Was dwie propozycje. Pierwsza dotyczy rzutów rożnych, a więc stałych fragmentów gry, których warszawianie wykonują najwięcej pośród wszystkich zespołów PKO Ekstraklasy. Pokrycie linii 8.5 kornera przez obie drużyny powinno być tym samym tylko formalnością.

Pragnę uspokoić jednocześnie tych oczekujących, że omawiane starcie będzie jakoś nadzwyczaj obfite w gole. Legia strzela ostatnio jak na lekarstwo, a Piastunki to ekipa z drugim najniższym współczynnikiem bramek w całej lidze. Obstawianie “overów” nie będzie zatem miało tu najmniejszego sensu.

Legia Warszawa – Piast Gliwice kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy zdają się zupełnie nie zwracać uwagi na bieżące tarapaty wybranych zespołów. Ich zdaniem to Wojskowi są bowiem wyraźnymi faworytami potyczki z Piastem Gliwice. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie firmy Fortuna wynosi 1.76. Zdecydowanie wyższym przelicznikiem opatrzono ewentualną wygraną gliwiczan. W tej chwili jest to dokładnie 4.80. Co z kursem na podział oczek? Aktualnie jest to nie mniej nie więcej a 3.55.

Legia Warszawa – Piast Gliwice bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ciężko mówić o pozytywach w przypadku obu ekip, kiedy ligowe zwycięstwa na przestrzeni paru ostatnich tygodni można policzyć na palcach jednej ręki. Co ciekawe w dużo większych tarapatach jest warszawska Legia, która nie wygrała żadnego z czterech poprzednich spotkań. Czyżby więc Aleksandar Vukovic stawał przed szansą pokonania swojego byłego klubu i jednoczesnego zwolnienia z funkcji głównego szkoleniowca pana Kosty Runjaica? Wiele na to wskazuje.

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Piast Gliwice? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo wprost z obiektu przy ul. Łazienkowskiej będzie można śledzić na antenach stacji Canal+Sport 3, Canal+Premium oraz Canal+4K Ultra. Początek transmisji zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 17 marca 2024 roku.