Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy i kursy (08.10.2023)

Pora na wielki hit PKO Ekstraklasy. Czy Wojskowi okażą się tym razem gościnni dla aktualnych mistrzów kraju? O tym nieco szerzej w tekście Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy. Serdecznie zapraszamy.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy i przewidywania

Rywalizacja w europejskich pucharach to jednak zupełnie co innego niż gra w na krajowym podwórku. Tutaj szanse na zwycięstwo dla obu stron pojedynku są zwykle bardzo zbliżone. A już na pewno w takich meczach jak ten pomiędzy Wojskowymi a ekipą dowodzoną przez Dawida Szwargę.

Ponowne przyniesienie radości swoim kibicom będzie więc bez wątpienia celem każdej z drużyn. Jego realizacja nie będzie oczywiście prosta, ale przynajmniej jeden krok w postaci zdobyczy bramkowej powinien oczywiście zostać wykonany.

Legia - Raków typy

Kolejne powołanie do kadry narodowej dla Pawła Wszołka było w zasadzie tylko formalnością. Zawodnik zespołu ze stolicy dwoi się i troi, by jego drużyna osiągała jak najlepsze wyniki. Na całe szczęście zauważył to także Michał Probierz i włączył go do szerokiego składu na dwa najbliższe mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią.

Wychowanek Wisły Tczew w klasyfikacji kanadyjskiej uzbierał już dokładnie 5 punktów (1 gol i 4 asysty). Intuicja podpowiada nam, że w starciu z częstochowianami spróbuje powiększyć ten dorobek o co najmniej jedno trafienie. Stąd też nasze Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy na bramkę w wykonaniu 31-latka.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa ostatnie wyniki

O swoich pucharowych przygodach zarówno Legia jak i Raków chciałyby z pewnością jak najszybciej zapomnieć. Jaki jest na to najlepszy sposób? Oczywiście zanotowanie cennej ligowej wygranej. Nie mamy pojęcia, kto zgarnie tym razem komplet oczek, ale wiemy na pewno jedno. Emocji zabraknąć zdecydowanie nie powinno!

Ostatnie mecze Legii

  • Alkmaar – Legia 0:1
  • Jagiellonia – Legia 2:0
  • Pogoń – Legia 3:4

Ostatnie mecze Rakowa

  • Raków – Sturm 0:1
  • Raków – Radomiak 3:0
  • Lech – Raków 4:1

Legia Warszawa – Raków Częstochowa bezpośrednie mecze

  • Raków – Legia 0:1
  • Legia – Raków 1:0
  • Legia – Raków 3:1

W przeszłości Medaliki nie miały raczej większych kłopotów z pokonaniem ekipy z Warszawy. Wszystko uległo jednak zmianie w kwietniu tego roku. Od tamtej pory Wojskowi byli górą w aż trzech kolejnych pojedynkach. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy uda im się dopisać do swojego konta triumf numer cztery.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

Równie co istotne co Legia Warszawa – Raków Częstochowa typy są także same kursy na to spotkanie. Ich wysokość poznacie dzięki lekturze niniejszego zestawienia:

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Raków Częstochowa? Transmisja

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna m.in. na antenach stacji Canal + Sport 3, Canal + Premium oraz Canal + 4K Ultra. Jak wygląda natomiast kwestia samego rozpoczęcia spotkania. O której Legia Warszawa – Raków Częstochowa? Wedle ogólnodostępnych informacji start opisywanego starcia zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 8 października 2023 roku.