Legia Warszawa – Śląsk Wrocław typy i kursy (21.04.2024)

Wicelider kontra aktualny wicemistrz PKO Ekstraklasy. Jaki będzie finał tej prestiżowej rywalizacji? Sprawdź Legia Warszawa – Śląsk Wrocław typy, aby przekonać się, o co warto się tym razem zakładać z bukmacherem.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie

Wojskowe derby. Tak z uwagi na odległą historię obydwu klubów można byłoby śmiało nazwać zbliżającą się potyczkę Legii oraz Śląska. W ligowej czołówce planuje w tym momencie tak duży ścisk, że mimo dość znaczącej różnicy w zajmowanych lokatach oba zespoły walczą o prawo do gry w europejskich pucharach. W przypadku WKS-u są to nawet starania o mistrzostwo kraju.

Uważam, że w takich okolicznościach Legia Warszawa – Śląsk Wrocław typy na dorobek bramkowy każdej ze stron tego pojedynku to opcja warta znacznej uwagi. Wynik końcowy może być tak naprawdę dowolny, ale przynajmniej jeden gol na koncie każdej z ekip to propozycja z gatunku tych “pewniaków”.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław typy

Jako że może się oczywiście zdarzyć tak, że gospodarze będą starali się przejmować inicjatywę w samym starciu, to z dużą dozą prawdopodobieństwa ich wizyty w polu karnym wrocławian staną się znaczne częstsze. W takich sytuacjach konkretnemu zwiększeniu może ulec także ilość stałych fragmentów gry, jakie będą egzekwować.

Na krajowym podwórku lepszą średnią egzekwowanych rzutów rożnych w przeliczeniu na jeden mecz od Legii mogą pochwalić się jedynie gracze szczecińskiej Pogoni. W tak prestiżowym i jednocześnie istotnym meczu pokrycie linii przynajmniej pięciu kornerów przez stołeczną ekipę nie powinno być najmniejszym problemem.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław kursy bukmacherskie

Mimo zajmowania znacznie wyższej pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy przez Śląsk, bukmacherzy nadal mocno wierzą w triumf ekipy dowodzonej od niedawna przez Goncalo Feio. Fortuna opatrzyła zwycięstwo warszawian kursem 1.72, a ewentualną wygraną Śląska przelicznikiem równym aż 5.00. Dokładnie 3.70 wynosi natomiast kurs na podział oczek podczas niedzielnej rywalizacji.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zarówno Legia jak i Śląsk nie były raczej szczęśliwe po zakończeniu spotkań w poprzedniej serii gier. Warszawianie zremisowali bowiem z Rakowem Częstochowa, natomiast ekipa z Dolnego Śląska uległa po kiepski meczu Górnikowi Zabrze. Powrót na zwycięską ścieżkę w obu przypadkach jest zatem jak najbardziej pożądany.

Na jesieni w stosunku aż 4:0 górą był zespół dowodzony przez Jacka Magierę. Teraz o powtórkę będzie bardzo trudno. Nie takie jednak cuda już w piłce nożnej widywaliśmy, tak więc żadnego scenariusza nie można tu kategorycznie wykluczać.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław przewidywane składy

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że obaj szkoleniowcy poślą do boju jedenastki złożone z następujących graczy:

Legia: Hładun – Kun – Kapuadi – Augustyniak – Pankov – Wszołek – Kapustka – Elitim – Gual – Pekhart – Josue

Śląsk: Leszczyński – Bejger – Petkov – Petrov – Matsenko – Schwarz – Exposito – Guercio – Mustafic – Olsen – Klimala

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Śląsk Wrocław? Transmisja i godzina

Śledzenie opisywanej potyczki będzie możliwe na antenach aż kilku różnych stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o TVP2, TVP Sport. Canal+Premium, Canal+Sport 3 oraz Canal+4K Ultra. W internecie przebieg zmagań przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie będzie dostępny także za pośrednictwem platformy Canal+online. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 21 kwietnia 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ