Legia Warszawa – Widzew Łódź gdzie oglądać? Transmisja i stream online (3.09.2023)

Legia Warszawa – Widzew Łódź gdzie oglądać? Transmisja i stream online (3.09.2023)
fot. Icon Sport

To już siódma kolejka PKO BP Ekstraklasy. W tym tekście tłumaczymy Legia Warszawa – Widzew Łódź gdzie oglądać. Koniecznie przeczytajcie, by nie mieć żadnych wątpliwości w kontekście tego pojedynku w stolicy naszego kraju.

Gdzie obejrzeć Legia Warszawa – Widzew Łódź? Stream online

Niektórzy pewnie będą próbowali znaleźć Legia Warszawa – Widzew Łódź stream za free. W tym miejscu warto więc odnotować, że legalna, a zarazem darmowa transmisja live nie będzie dostępna. Nie warto zatem tracić czasu na poszukiwanie tego typu rozwiązań.

Jak wspomnieliśmy, darmowego streamu online nie będzie, ale generalnie pojawi się szansa, by obejrzeć to spotkanie za pośrednictwem internetu – na platformie Canal+ online.

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Widzew Łódź? Transmisja 

Legia Warszawa – Widzew Łódź transmisja dostępna będzie w kilku źródłach. Będzie można ją śledzić na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport. Jest więc w czym wybierać. 

Mecz odbędzie się 3 września 2023 roku. Początek o 17:30.

Jak do tej pory radziła sobie Legia, a jak Widzew?

Już wszyscy na pewno wiedzą Legia Warszawa – Widzew Łódź gdzie oglądać. To spotkanie powinno zagwarantować bardzo dużo emocji. Zanim do niego dojdzie, warto wspomnieć, że po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 24 lutego 2023 roku. Wówczas zwycięzca nie został wyłoniony – pojedynek zakończył się remisem 2:2.

Dotychczas więcej punktów w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy zdobyła warszawska Legia. “Wojskowi” znajdują się na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Na koncie mają 10 punktów. To efekt trzech zwycięstw i jednego remisu. Legia w tym sezonie jeszcze nie przegrała.

Widzew Łódź rozegrał dwa mecze więcej niż “Wojskowi”. Łodzianie wywalczyli siedem “oczek”, co jest efektem dwóch triumfów, jednego remisu oraz trzech porażek. Zajmują 11. miejsce w tabeli ligowej.