Legia Warszawa – Widzew Łódź typy i kursy (03.09.2023)

Na dobre rozkręciła się rywalizacja w PKO BP Ekstraklasie. Przed nami już siódma kolejka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Z tej okazji przedstawiamy wyborne Legia Warszawa – Widzew Łódź typy. Koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Legia Warszawa – Widzew Łódź typy i przewidywania

Pewnie sprawdziliście już nasze Legia Warszawa – Widzew Łódź typy. Większe szanse na odniesienie sukcesu dajemy “Wojskowym”. Wszystko dlatego, że ta drużyna pokonywała łodzian w trzech z poprzednich czterech bezpośrednich pojedynków. To chyba mówi samo za siebie.

Legia Warszawa - Widzew Łódź typy

Jednocześnie prognozujemy, że w trakcie tego spotkania na listę strzelców wpisywać będą się przedstawiciele obu zespołów. Tutaj na uwadze mamy między innymi kwestię tego, że w trzech z ostatnich czterech meczów pomiędzy Widzewem i Legią obie drużyny strzeliły gola.

Przed konfrontacją w stolicy warto przeanalizować zestawienie PKO BP Ekstraklasy. Legia Warszawa obecnie jest wiceliderem tego zestawienia. Na koncie “Wojskowych” znajduje się 10 punktów. To efekt 3 wygranych i 1 remisu.

Widzew Łódź jest jedenasty – ma 7 “oczek”. Na razie 2 razy wygrał, raz zremisował i poniósł 3 porażki. Warto zauważyć, że Widzew rozegrał dwa mecze więcej niż Legia.

Legia Warszawa – Widzew Łódź ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy te dwie ekipy wypadały w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy? Rzućmy okiem.

Ostatnie mecze Legii Warszawa

 • Legia Warszawa – Korona Kielce 1:0
 • Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa 1:1
 • Legia Warszawa – Ruch Chorzów 3:0

Ostatnie mecze Widzewa Łódź

 • Widzew Łódź – Śląsk Wrocław 0:2
 • Górnik Zabrze – Widzew Łódź 1:1
 • Widzew Łódź – ŁKS Łódź 1:0

Legia Warszawa – Widzew Łódź bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 24 lutego 2023 roku. Wtedy Legia Warszawa zremisowała z Widzewem Łódź.

 • Legia Warszawa – Widzew Łódź 2:2
 • Widzew Łódź – Legia Warszawa 1:2
 • Widzew Łódź – Legia Warszawa 0:1

Wcześniej lepiej spisywała się ekipa “Wojskowych”. 12 sierpnia 2022 roku Legia pokonała łodzian 2:1. 25 listopada 2020 roku było zaś 1:0 dla zespołu ze stolicy naszego kraju.

Legia Warszawa – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Jakie Legia Warszawa – Widzew Łódź typy w kontekście pojedynku w stolicy naszego kraju mają bukmacherzy? Oni zdecydowanie większe szanse na odniesienie sukcesu dają ekipie “Wojskowych”. Widzewa niewątpliwie czeka trudna przeprawa.

 • Wygrana Legii Warszawa: 1,55
 • Remis: 4,15
 • Wygrana Widzewa Łódź: 5,50

Gdzie oglądać Legia Warszawa – Widzew Łódź? Transmisja

Czy będzie dostępna transmisja z meczu Legia Warszawa – Widzew Łódź? Oczywiście, że tak. Zanim jednak do tego przejdziemy, musimy wskazać termin tego pojedynku. Został on przewidziany na 3 września 2023 roku. O której Legia Warszawa – Widzew Łódź? Zmagania ruszą o 17:30.

Przekaz live będzie można śledzić za pośrednictwem takich kanałów jak Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.

Internetowy stream dostępny będzie natomiast na Canal+ online. Z tej platformy można korzystać na rozmaitych urządzeniach, jak choćby komputery, telewizory, smartfony czy też tablety.