Legia Warszawa – Zrinjski skrót i wynik meczu, bramki wideo

Legia Warszawa – Zrinjski skrót i wynik meczu, bramki wideo
Viaplay

Legia Warszawa ma za sobą pojedynek ze Zrinjskim w ramach czwartej kolejki Ligi Konferencji Europy. “Wojskowi” wykorzystali atut domowej murawy i rozprawili się z tym przeciwnikiem. Przedstawiamy Legia Warszawa – Zrinjski skrót wideo.

Skrót meczu Legia Warszawa – Zrinjski (2:0) – bramki wideo

Legia Warszawa była faworytem meczu, który odbył się 9 listopada na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. “Wojskowi” jak najbardziej wywiązali się z tego zadania. A jak padały Legia Warszawa – Zrinjski bramki? Rzućmy okiem poniżej.

Już zobaczyliście zatem Legia Warszawa – Zrinjski gole z pojedynku w ramach Ligi Konferencji Europy. Jeżeli ktoś spodziewał się, że drużyna przyjezdna postawi twardsze warunki, to mocno się mylił. Generalnie Zrinjski coś tam podziałał, ale Legia tego dnia była lepszym zespołem i zasłużenie wygrała – powiedzmy sobie to szczerze.

Jak padały Legia Warszawa – Zrinjski gole? Wynik spotkania został otwarty już w 14. minucie. Wówczas Pekhart dobrze podał do Augustyniaka, który wpakował piłkę do siatki. Zgromadzeni kibice momentalnie oszaleli z radości. Wiedzieli, że takie rozpoczęcie spotkania jest dobrym prognostykiem na kolejne fragmenty rywalizacji Legii ze Zrinjskim. 

30. minuta przyniosła kolejną bramkę dla Legii. Wtedy na listę strzelców wpisał się Josue. Jeden z liderów warszawskiego zespołu zachował zimną krew i zamienił rzut karny na trafienie.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Legii Warszawa. Fani, którzy śledzili ten mecz z perspektywy trybun czy też sprzed telewizora, na pewno wierzyli, że w drugiej partii tego pojedynku padną kolejne gole.

Obydwaj trenerzy trochę przetasowali swoje zestawienia, chcąc jak najmocniej zmobilizować swoich podopiecznych do skutecznej walki o bramki. Finalnie jednak kolejnych trafień nie oglądaliśmy. Spotkanie w ramach czwartej kolejki Ligi Konferencji Europy przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie skończyło się wynikiem 2:0. Legia zrobiła swoje i pokonała niżej notowanego przeciwnika.

Jak teraz wygląda sytuacja w tabeli grupy E? “Wojskowi” bezpośrednio po meczu ze Zrinjskim zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 9 punktów. Legia trzy razy wygrała, a poza tym poniosła jedną porażkę.