Legia – Zagłębie Lubin typy i kursy (25.05.2024)

Pora na finisz rozgrywek. Sprawdź i wykorzystaj przygotowane przeze mnie na potyczkę Legia – Zagłębie Lubin typy. Zapraszam do lektury.

Legia – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Ostatnia kolejka przed nami. Sezon 2023/2024 przechodzi już do historii, lecz jeszcze czekają nas ważne rozstrzygnięcia. W ostatniej serii gier poznamy nowego Mistrza Polski, oraz ostatniego ze spadkowiczów z PKO BP Ekstraklasy, szykują się zatem duże emocje. Bohaterowie meczu opisywanego przeze mnie są już jednak pewni swoich lokat, Mam nadzieję, że nie sprawi to iż ten mecz będzie nudny. Moje na starcie Legia – Zagłębie Lubin typy wybrałem po analizie ostatnich meczów obydwu zespołów.

Legia - Zagłębie Lubin typy

W końcówce sezonu kibice w Warszawie drżeć musieli o wyniki swoich ulubieńców. Zatrudnienie nowego trenera w gorącym okresie dało wiele niepewności lecz finalnie można powiedzieć, że stołeczny klub wycisnął z końcówki sezonu maksimum. Przed ostatnią kolejką piłkarze Goncalo Feio legitymują się bilansem piętnastu zwycięstw, jedenastu remisów i siedmiu porażek. Z dorobkiem pięćdziesięciu sześciu punktów Wojskowi mają zapewnione trzecie miejsce w tabeli i udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy.

W ostatnich kolejkach sezonu piłkarze Zagłębia Lubin złapali wiatr w żagle. Miedziowi również są już pewni swojego miejsca w tabeli. Po trzydziestu trzech kolejkach zajmują oni ósmą pozycję z bilansem trzynastu zwycięstw, ośmiu remisów i dwunastu porażek i dorobkiem czterdziestu siedmiu ligowych punktów. Mam nadzieję, że klarowna sytuacja obydwu ekip nie pozbawi nas emocji w ostatnim spotkaniu sezonu przy Łazienkowskiej.

Według mnie mecz ten może zakończyć się dość niespodziewanie triumfem piłkarzy z Lubina. W końcówce sezonu są oni w niesamowitym gazie. Spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni cztery ostatnie ligowe starcia. Drugi mój typ to remis po pierwszej części spotkania. Taki scenariusz miał miejsce w trzech z ostatnich pięciu meczach Legii przed własnymi kibicami.

Legia – Zagłębie Lubin kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów przed tym starciem jest ekipa z Warszawy. W Fortunie kurs na triumf Legii to 1.55, na remis 4.40 a na zwycięstwo Zagłębia 5.40.

Legia – Zagłębie Lubin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Legioniści w ostatnim czasie w PKO BP Ekstraklasie zanotowali porażkę z Radomiakiem (0:3) oraz dwa triumfy: z Lechem Poznań (2:1) i Wartą Poznań (1:0). Lubinianie w trzech ostatnich starciach zainkasowali komplet punktów wygrywając z Rakowem (2:0), Widzewem Łódź (3:1) i ŁKS0em Łódź (2:1). Trzy ostatnie bezpośrednie mecze to wygrane Legii Warszawa (2:0, 2:1 i 3:0).

Gdzie oglądać Legia – Zagłębie Lubin? Transmisja i godzina

Starcie rozpocznie się w sobotę, 25 maja o godzinie 17:30. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport oraz na platformie CANAL+ Online.

OGLĄDAJ TUTAJ