Legia – Zagłębie Lubin typy i zapowiedź ✔️ 15.12.2021

W drugim środowym meczu PKO BP Ekstraklasy, Legia Warszawa podejmie Zagłębie Lubin. To zaległy mecz 3. kolejki rodzimej ligi.

Typy i zapowiedź meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin

Zanim przejdziemy do zapowiedzi meczu, sprawdź nasze trzy na Legia – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie.

Legia - Zagłębie Lubin typy

Legia posypała się niczym domek z kart, czy Zagłębie to wykorzysta?

Sytuacja w zespole Legii Warszawa wygląda coraz bardziej dramatycznie . Przed kilkoma dnami Legioniści doznali kolejnej upokarzającej porażki, tym razem z Wisłą Płock 0:1. Z funkcji trenera zrezygnował Marek Gołębiewski, a piłkarzy odwiedzili zdenerwowani kibole. Miało dojść do rękoczynów.

Legia jest w tak głębokim kryzysie, że nawet Ci, którzy twierdzili, że nie ma widma spadku z ligi, zweryfikowali swoje zdanie, kiedy zobaczyli Mistrzów Polski na… ostatnim miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Cóż, z dołka nie będzie łatwo wyjść. Nie sądzimy, żeby będąca bez formy Legia, skonfliktowana wewnątrz oraz z kibicami potrafiła ograć Zagłębie Lubin. Miedziowi przed kilkoma dniami pokonali Wisłę Kraków, przerywając serię czterech porażek z rzędu i mogą ponieść się na tej fali.

Stawiamy na Legia – Zagłębie Lubin typy na podwójną szansę. Sądzimy, że będzie remis lub wygra… Zagłębie. Legia wygrała co prawda dwa ostatnie bezpośrednie mecze z lubinianami, ale tak słabej Legii bez pomysłu na grę dawno nie widzieliśmy. Walczący o posadę Dariusz Żuraw będzie chciał to wykorzystać i przywieźć ze stolicy dobry rezultat, ratujący jego fotel.

Spodziewamy się w meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin co najmniej trzech goli. W każdym z trzech ostatnich bezpośrednich spotkań padało powyżej 2.5 bramki. Mało tego, także w każdym z czterech ostatnich meczy Zagłębia byliśmy świadkami przynajmniej trzech trafień. Nie wydaje nam się jednak, żeby Zagłębie potrafiło zdobyć gola w obu połowach. I to nasze trzecie na Legia – Zagłębie Lubin typy, które pragniemy zaprezentować. W żadnym z ostatnich czterech bezpośrednich meczy z Legią, Miedziowi nie trafiali do siatki w obu połowach. Stąd takie, a nie inne nasze zakłady.

Ostatnie wyniki

Legia Warszawa przegrała w poprzednim meczu 0:1 z Wisłą Płock, a Zagłębie Lubin pokonało 2:1 Wisłę Kraków. Wszyscy jesteśmy ciekawi, czy władze Legii wstrząsną szatnią i zobaczymy na boisku wiele nowych twarzy. Z drugiej jednak strony, Legia nie dysponuje aż tak szeroką ławką, a prawie wszyscy, którzy już pojawiali się na boisku zawodzili.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin transmisja spotkania

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30, a transmisja zostanie przeprowadzona przez trzy kanały telewizyjne. To TVP Sport, Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Spójrz też na naszą analizę meczu Wisła Kraków – Bruk-Bet.

Porównanie bukmacherów

Poszukując najlepsze na Legia – Zagłębie Lubin kursy, zachęcamy do odwiedzenia Fortuny, STS i LVBET. To właśnie na stronach tych bukmacherów znaleźliśmy korzystne kursy i ciekawe bonusy na mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin.

FAQ

  • Kogo bukmacherzy uznają za faworyta?

Mimo wszystko to Legia Warszawa widziana jest w roli zdecydowanego faworyta meczu z Zagłębiem Lubin. Nasze typy znajdziesz w przygotowanej przez nasz zespół zapowiedzi meczu.

  • Gdzie znaleźć najlepsze kursy?

Fortuna, STS i LVBET oferują najbardziej korzystne dla graczy kursy bukmacherskie.