Legia – Zagłębie typy, kursy i zakłady (23.07.2022)

Ostatnim z sobotnich pojedynków PKO Ekstraklasy jest starcie piętnastokrotnych mistrzów Polski z ekipą popularnych Miedziowych. Która z drużyn ma większe szanse na zanotowanie pierwszego kompletu oczek w nowym sezonie? Legia – Zagłębie Lubin typy, kursy i zakłady.

Najlepsze Legia – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie

Zdecydowanie najciekawsze Legia – Zagłębie Lubin zakłady, jakie udało nam się znaleźć, zostały zawarte w kilku poniższych zdaniach:

Niuanse zadecydują

Czy któraś ze stron tego pojedynku ma nieco większe szanse na końcowy triumf? Wydaje się, że zdecydowanie nie. Wojskowi mimo swojej bogatej historii są od jakiegoś czasu w sporym sportowym dołku. Mówi się, że rozpoczynający się sezon ma być w ich wykonaniu o niebo lepszy niż poprzedni, lecz jeśli mamy być szczerzy, to jakoś nie bardzo chce nam się w to wierzyć. Pierwsza połowa sobotniej rywalizacji będzie prawdopodobnie polegała na wzajemnym badaniu sił. Ani Legia, ani Zagłębie nie zdołają raczej zaznaczyć w niej swojej dominacji.

legia-zagłębie-typy

Ciężko dostrzec w szeregach obydwu drużyn graczy, którzy byliby w stanie zawojować w tym roku klasyfikację najlepszych strzelców PKO Ekstraklasy. Swoistymi niewiadomymi są Kramer oraz Baku, ale aby w pełni poznać ich potencjał będzie chyba potrzeba co najmniej kilku kolejnych tygodni. W sekcji Legia – Zagłębie Lubin typy nie nastawiamy się zatem na zbyt wiele strzelonych bramek. Uważamy, że przy Łazienkowskiej padnie maksymalnie jedno trafienie bądź góra dwa.

Ostatnie bezpośrednie starcia

  • Zagłębie – Legia 1:3
  • Legia – Zagłębie 4:0
  • Zagłębie – Legia 0:4

Ostatnie mecze Legii

  • Legia – Celtic 2:2
  • Korona – Legia 1:1
  • Legia – Zoria 2:1

Ostatnie spotkania Zagłębia Lubin

  • Zagłębie – Śląsk 0:0
  • Zagłębie – Aalborg 3:1
  • Zagłębie – Chrobry 1:0

Kiedy i o której Legia – Zagłębie Lubin? 

Rozpoczęcie rywalizacji Legia Warszawa – Zagłebie Lubin zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 23 lipca 2022 roku.

Gdzie z meczu Legia – Zagłębie Lubin transmisja?

Relacja na żywo z omawianego pojedynku będzie dostępna na antenach aż trzech stacji telewizyjnych. Mowa tu kolejno o Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Oczywiście powyższe starcie nie jest jedynym, jakie zdecydowaliśmy się w tym tygodniu opisać. Zainteresowanych zachęcamy więc do rzucenia okiem na tekst dotyczący batalii Jagiellonii Białystok z Widzewem Łódź i starcia w Katowicach.