Leicester – Aston Villa typy, kursy, zapowiedź 23/04/2022

Dla kibica znad Wisły każdy kolejny mecz z udziałem Matty'ego Casha wydaje się być meczem interesującym. Czy polski defensor zdoła zatrzymać groźnych graczy ofensywnych występujących w ekipie popularnych The Foxes? Leicester – Aston Villa typy, kursy, zapowiedź.

Leicester – Aston Villa typy warte uwagi

W niniejszym fragmencie tego tekstu zamieściliśmy parę najciekawszych propozycji bukmacherskich dotyczących tego starcia. Oto efekty naszej pracy:

Leicester wygra dowolną połowę

Jeśli mamy być szczerzy, to zupełnie nie mamy pojęcia, skąd wśród bukmacherów taka zgodność co do tego, że to ekipa Aston Villi może zgarnąć w tym meczu komplet punktów. Parę ostatnich występów zupełnie przeczy tej teorii. Uważamy, że podczas zmagań z Leicester przyjezdni być może rzeczywiście będą starać się nawiązać walkę. Z tego powodu nie próbujemy grać bezpośredniego triumfu gospodarzy. Wydaje nam się, że wygranie przez Vardy'ego i spółkę przynajmniej jednej z połów jest jednak przysłowiowym “pewniakiem”.

Aston Villa otrzyma więcej kartek

Gdyby nie nieco większa aktywność w zbieraniu napomnień podczas kilku ostatnich tygodni, to nagroda fair play dla najrzadziej kartkowanej drużyny mogłaby powędrować na koniec sezonu wprost w ręce zawodników z King Power Stadium. Tego samego nie można powiedzieć o zespole z Birmingham. The Villans otrzymali dotychczas 67 żółtych kartek, co plasuje ich w górnej części zestawienia obejmującego ekipy z największą ilością napomnień na koncie. Plan na drugą z propozycji zamieszczonych w akapicie Leicester – Aston Villa typy warte uwagi jest więc chyba jasny, prawda?

leicester aston villa typy

Zainteresowanych zachęcamy również do sprawdzenia naszego tekstu, w którym to nieco bliżej przyglądamy się rywalizacji pomiędzy Manchesterem City a Watfordem.

Leicester – Aston Villa kursy

Niemal równe szanse z delikatnym wskazaniem na ekipę gości. Tak zdaniem legalnych polskich bukmacherów wygląda prawdopodobieństwo wygranej przez każdą ze stron tego pojedynku.

Bukmacher Leicester Remis Aston Villa
Fortuna 2.77 3.40 2.55
STS 2.75 3.30 2.50
PZBUK 2.80 3.35 2.60
Betclic 2.75 3.40 2.55
forBET 2.75 3.40 2.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W ciągu paru minionych tygodni Leicester oraz Aston Villa notowały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Aston Villa – Leicester 2:1 (5 grudnia 2021)
Aston Villa – Leicester 1:2 (21 lutego 2021)
Leicester – Aston Villa 0:1 (18 października 2020)
5 ostatnich spotkań Leicester
Everton – Leicester 1:1
Newcastle – Leicester 2:1
PSV – Leicester 1:2
Leicester – Crystal Palace 2:1

Leicester – PSV 0:0
5 ostatnich spotkań Aston Villi
Aston Villa – Tottenham 0:4
Wolves – Aston Villa 2:1
Aston Villa – Arsenal 0:1
West Ham – Aston Villa 2:1
Leeds – Aston Villa 0:3

Leicester – Aston Villa prognozy

Sympatycy The Villans marzą zapewne o tym, aby ich ulubieńcy zdołali wreszcie przerwać wstydliwą serię kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Wydaje się, że akurat w pojedynku z Lisami może być to stosunkowo trudne. Podopieczni Brendana Rodgersa nie należą może do ligowej czołówki, lecz mimo to udaje im się systematycznie dopisywać do swojego konta następne cenne punkty. Nie mamy bladego pojęcia, która z drużyn zdoła przechylić tym razem szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale jednego jesteśmy niemal w 100% pewni. Emocji na King Power Stadium tego popołudnia raczej zabraknąć nie powinno.

Leicester – Aston Villa pytania od graczy

  • O której początek spotkania Leicester City F.C. – Aston Villa F.C. ?

Rozpoczęcie tego meczu jest planowane punktualnie o godz. 16:00 w dniu 23 kwietnia 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w akapicie zatytułowanym Leicester – Aston Villa typy warte uwagi.