Leicester – Brentford typy, kursy, analiza 20/03/2022

Gdyby przed startem sezonu powiedzieć, że obie drużyny będą w marcu dzielić zaledwie trzy punkty w tabeli, mało kto dałby temu wiarę. Czy Lisy zdołają pokonać swoich rywali ze stolicy kraju? Leicester – Brentford typy, kursy, analiza.

Leicester – Brentford typy warte uwagi

Oto Leicester – Brentford typy

leicester brentford typy

Omawiana potyczka to jedno z dwóch spotkań, jakie włodarze Premier League zaserwowali na niedzielę swoim fanom. W drugim naprzeciw siebie staną Tottenham oraz West Ham.

Leicester wygra

To dość proste rozwiązanie, ale naszym zdaniem nie warto silić się na zbędne kombinacje. Lisy nawet mimo absencji Vardy’ego posiadają zdecydowanie lepszą piłkarską jakość niż Ivan Toney i spółka. Jesteśmy przekonani, że to gospodarze będą stroną dominującą w tym spotkaniu i ostatecznie przechyla oni szalę korzyści na swoją stronę.

leicester brentford typy

Gospodarze strzelą dwa lub trzy gole

Na pewno znajdą się tacy, którzy ocenią, że to zbyt duże ryzyko. W naszej opinii jest jednak zupełnie inaczej. Podopieczni Brendana Rodgersa szczęśliwie awansowali do dalszej fazy Ligi Konferencji i z pewnością będą próbowali udowodnić, że nieprzychylne komentarze w ich kierunku są krzywdzące. Nie ma na to lepszej odpowiedzi, aniżeli wysoki triumf w lidze.

Leicester – Brentford kursy

Tak natomiast prezentują się kursy bukmacherskie opublikowane przez firmy świadczące swe usług na polskim rynku zakładów wzajemnych:

Bukmacher Tottenham Remis West Ham
Fortuna 2.21 3.45 3.35
STS 2.19 3.30 3.25
3 2.20 3.45 3.30
Betclic 2.25 3.50 3.35
forBET 2.25 3.50 3.35

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich spotkań wyraźnie wskazuje, która z ekip powinna być górą także i tym razem…

Ostatnie bezpośrednie mecze
Brentford – Leicester 1:2 (24 października 2021)
Brentford – Leicester 1:3 (24 stycznia 2021)
Brentford – Leicester 0:1 (25 stycznia 2020)
5 ostatnich spotkań Leicester
Rennes – Leicester 2:1
Arsenal – Leicester 2:0
Leicester – Rennes 2:0
Leicester
– Leeds 1:0

Burnley – Leicester 0:2
5 ostatnich spotkań Brentfordu
Brentford – Burnley 2:0
Norwich – Brentford 1:3
Brentford – Newcastle 0:2
Rangers – Brentford 2:2
Arsenal – Brentford 2:1

Leicester – Brentford prognozy

Uważamy, że klasa czysto piłkarska jest zdecydowanie po stronie niedzielnych gospodarzy. Beniaminek jest szczególnie groźny w meczach domowych, a z atutu własnego boiska nie będzie mógł skorzystać w ten weekend. Wieszczymy dość łatwe, wyraźne zwycięstwo The Foxes.

Leicester – Brentford pytania zadawane przez graczy

  • Czy Jamie Vardy zagra w spotkaniu Leicester City F.C. – Brentford F.C. ?

Odpoczynek od piłki żywej legendy Leicester potrwa nieco dłużej niż pierwotnie zakładano. Dwa miesiące nie wystarczyły, aby napastnik Leicester postraszył gości z Londynu już w niedzielę.

  • Leicester – Brentford typy, co warto grać?

W naszej opinii ten mecz stwarza wiele możliwości do obstawienia skutecznych typów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nimi w akapicie Leicester – Brentford typy warte uwagi.