Leicester – Crystal Palace typy, kursy, zapowiedź 10/04/2022

Dzięki fenomenalnej passie zapoczątkowanej w ostatnich dniach lutego popularne Orły systematycznie pną się w górę ligowej tabeli. Czy ich znakomita dyspozycja wystarczy do pokonania podopiecznych Brendana Rodgersa? Leicester – Crystal Palace typy, kursy, zapowiedź.

Leicester – Crystal Palace typy warte uwagi

Nie macie pomysłu na ciekawe zakłady dotyczące tej potyczki? Czym prędzej skorzystajcie więc z kilku naszych propozycji:

Crystal Palace wygra dowolną połowę

Odważni mogą zakładać się z bukmacherem o bezpośredni triumf przyjezdnych, jednak my podchodzimy tym razem do sytuacji całkowicie zdroworozsądkowo, stąd też proponujemy Wam typ mówiący o tym, iż ekipa ze stolicy kraju wygra przynajmniej jedną z połów tej rywalizacji.

Goście strzelą gola w obu połowach

Nie ukrywamy, że liczymy na to, iż pojedynek ten będzie obfitował w co najmniej kilka trafień. Orły potrafiły zaaplikować na przestrzeni kilkunastu dni parę bramek zarówno Evertonowi jak i zdecydowanie wyżej notowanemu Arsenalowi, tak więc powtórzenie tego wyczynu przeciwko Leicester wydaje się bardzo możliwe. Być może Jamie Vardy i spółka będą starać się postawić twardy opór swoim przeciwnikom, co dla przebiegu spotkania powinno być bardzo korzystne.

Zaha bądź Mateta zdobędą bramkę

Być może ślepa wiara w dobrą dyspozycję The Eagles okaże się bardzo złym posunięciem, lecz mimo to ostatnia propozycja zawarta w akapicie Leicester – Crystal Palace typy warte uwagi również będzie dotyczyć drużyny dowodzonej przez Patricka Vieirę, a konkretnie dwóch jego podopiecznych. To bowiem właśnie Wilfried Zaha oraz Jean-Philippe Mateta są głównymi autorami imponujących wyników Crystal w paru niedawnych meczach. Coś nam się wydaję, że ich dorobek bramkowy nadal będzie ulegał powiększeniu. Również za sprawą trafień przeciwko Lisom.

leicester crystal palace typy

Prawdziwych fanów Premier League zapraszamy także do rzucenia okiem na nasz tekst poruszający tematykę arcyciekawej rywalizacji pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem.

Leicester – Crystal Palace kursy

Oto jakie kursy na to spotkanie zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy:

Bukmacher Leicester Remis Crystal Palace
Fortuna 2.47 3.40 3.00
STS 2.43 3.25 2.85
3 2.45 3.40 2.95
Betclic 2.47 3.40 2.85
forBET 2.47 3.40 2.85

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Co ciekawe dużą lepszą formą w ostatnich tygodniach mogą pochwalić się gracze ze stolicy kraju. Jakie wyniki udało im się osiągnąć? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Crystal Palace – Leicester 2:2 (3 października 2021)
Leicester – Crystal Palace 2:1 (26 kwietnia 2021)
Crystal Palace – Leicester 1:1 (28 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Leicester
Leicester – PSV 0:0
Man Utd – Leicester 1:1
Leicester – Brentford 2:1
Rennes – Leicester 2:1

Arsenal – Leicester 2:0
5 ostatnich meczów Crystal Palace
Crystal Palace – Arsenal 3:0
Crystal Palace – Everton 4:0
Crystal Palace – Manchester City 0:0
Wolves – Crystal Palace 0:2
Crystal Palace – Stoke 2:1

Leicester – Crystal Palace prognozy

Jeszcze kilka tygodni temu Crystal Palace tułało się po dolnych rejonach tabeli, a posada Patricka Vieiry wisiała w zasadzie na włosku. Ku uciesze sympatyków The Eagles ta sytuacja uległa jednak drastycznej zmianie. Co było tego powodem? Tego tak naprawdę do końca nie wiem chyba nikt. W takich okolicznościach nie można wykluczyć, iż londyńczycy pokuszą się o zdobycie pełnej puli na trudnym terenie w Leicester. Z całą pewnością nie przyjdzie im to łatwo, aczkolwiek prawdopodobieństwo takiego scenariusza oceniamy bardzo wysoko.

Leicester – Crystal Palace pytania od graczy

  • O której początek meczu Leicester City F.C. – Crystal Palace F.C. ?

Rozpoczęcie tego pojedynku zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 10 kwietnia 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Roberta Jonesa.