Leicester – PSV typy, kursy, transmisja 07/04/2022

Spotkanie na King Power Stadium to jedno z tych starć ćwierćfinałowych Ligi Konferencji, które zdaje się nie mieć wyraźnego faworyta. Czy zgodnie z oczekiwaniami będziemy świadkami potyczki obfitej w gole? Leicester – PSV typy, kursy, transmisja.

Leicester – PSV typy warte uwagi

Brakuje Wam pomysłu na ciekawe zakłady dotyczące tego pojedynku? Poświęćcie więc choćby chwilę na lekturę niniejszego akapitu:

Obie drużyny strzelą gola

PSV jako druga najlepsza ofensywna na krajowym podwórku będzie na pewno chciało uzyskać korzystny rezultat na gorącym terenie w Leicester. Gospodarze nie prezentują się już w tej chwili tak dobrze, jak jeszcze kilkanaście tygodni wcześniej, stąd też szansa na taki scenariusz jest naprawdę spora. Brendan Rodgers spróbuje z pewnością należycie zmotywować swoich podopiecznych, jednak nie jesteśmy pewni, czy wystarczy to do czegoś więcej, aniżeli zdobyciu jednego trafienia.

Powyżej 2.5 bramki

Szybkie objęcie prowadzenia przez ekipę z Eindhoven, długi pości gospodarzy w celu wyrównania rezultatu meczu i decydujący gol w końcówce. Według nas tak może wyglądać przebieg tej czwartkowej rywalizacji. Ciężko stwierdzić, który z zespołów przechyli ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz jednego można być pewnym. Emocji będzie doprawdy sporo!

leicester psv typy

Jeśli macie ochotę na lekturę kolejnego artykułu związanego z rozgrywkami Ligi Konferencji, to śmiało rzućcie okiem na krótką analizę batalii pomiędzy Feyenoordem a Slavią Praga.

Leicester – PSV kursy

Według legalnych polskich bukmacherów to popularne Lisy zakończą te zmagania ze zwycięstwem. Tak przynajmniej wskazywałyby kursy, jakie zdecydowali się wystawić:

Bukmacher Leicester Remis PSV
Fortuna 2.15 3.55 3.25
STS 2.15 3.60 3.25
3 2.15 3.50 3.25
Betclic 2.18 3.55 3.25
forBET 2.18 3.55 3.25

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Omawiany pojedynek będzie pierwszym, jaki pomiędzy sobą rozegrają ekipy Leicester oraz PSV. Każda ze stron będzie więc chciała zacząć tę rywalizację od zwycięstwa.

Ostatnie bezpośrednie spotkania
5 ostatnich meczów Leicester
Man Utd – Leicester 1:1
Leicester – Brentford 2:1
Rennes – Leicester 2:1
Arsenal – Leicester 2:0

Leicester – Rennes 2:0
5 ostatnich meczów PSV
Twente – PSV 3:3
PSV – Sittard 5:0
Kopenhaga – PSV 0:4
Utrecht – PSV 0:1
PSV – Kopenhaga 4:4

Leicester – PSV przewidywania

Ćwierćfinałowe pary Ligi Konferencji zostały dobrane tak, że niemal w każdej jeden z zespołów wydaje się mieć nieco większe szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek. W przypadku potyczki pomiędzy The Foxes a PSV jest jednak zdecydowanie inaczej. O końcowym zwycięstwie zadecydują prawdopodobnie niuanse, o czym przekonamy się już niebawem.

Gdzie oglądać Leicester – PSV?

Spotkanie to podobnie zresztą jak wszystkie starcia Ligi Konferencji można śledzić za pośrednictwem Viaplay. Norweska platforma posiada bowiem prawa do transmisji tych rozgrywek na wyłączność.