Lens – Monaco typy bukmacherskie i transmisja 21/05/2022

Matematyczne szanse gospodarzy na grę w Lidze Konferencji zwiastują nam naprawdę spore emocje przed ostatnią z ligowych kolejek. Czy Przemysław Frankowski wraz ze swoimi klubowymi kolegami zdoła zostawić w pokonanym polu drużynę z Księstwa? Lens – Monaco typy bukmacherskie i analiza.

Lens – Monaco typy za darmo

Oto Lens – Monaco typy, którymi z pewnością warto zainteresować się w pierwszej kolejności:

Pójście na żywioł

Na ten moment tylko brak wygranej Strasbourga oraz Nicei może pozwolić żółto-czerwonym na wojaże po Starym Kontynencie podczas kampanii 2022/2023. Jak zatem widać, niewiele zależy już od samej ekipy z RC Lens. Aby w ogóle móc marzyć o grze w europejskich pucharach, podopieczni Francka Haisego muszą przede wszystkim zdobyć komplet oczek w batalii przeciwko Monaco. O tym jak trudne to będzie zadanie, nikogo przekonywać chyba nie musimy. W takich okolicznościach liczymy więc na kilka bramek na Stade Félix-Bollaert.

lens monaco typy

Korona króla strzelców to niezwykle łakomy kąsek dla każdego profesjonalnego piłkarza. Zdobycie takiej statuetki w sytuacji, gdy ma się za głównego rywala Kyliana Mbappe smakuje podwójnie. Przed rozpoczęciem 38. serii gier Wissam Ben Yedder traci do młodego Francuza dokładnie jedno trafienie. Czy uda mu się wyrównać bądź ewentualnie poprawić jego wynik? Lens – Monaco kursy na takie zdarzenie są bardzo interesujące. Uważamy zatem, że taka propozycja jest warta szczególnej uwagi.

Ostatnie pojedynki

Wybór Lens – Monaco zakłady na swój kupon należy także poprzedzić zweryfikowaniem historii bezpośrednich potyczek na linii RC Lens – AS Monaco:

  • Lens – Monaco 2:4
  • Monaco – Lens 0:2
  • Lens – Monaco 0:0

Gdzie z meczu Lens – Monaco transmisja?

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tego pojedynku na antenach stacji Canal + Family, Canal +  Sport 2 oraz Eleven Sports 3.

Pytania od użytkowników

  • O której początek meczu RC Lens – AS Monaco?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 21 maja 2022r.

  • Czy Przemysław Frankowski wystąpi w tym spotkaniu?

Polski pomocnik odzyskał ostatnio miejsce w wyjściowym składzie Les Artésiens. Jego gra przeciwko Monaco jest więc niemalże pewna.

Myśleliście, że to jedyna batalia francuskiej ekstraklasy, jaką zdecydowaliśmy się tym razem opisać? Nic bardziej mylnego. Sprawdźcie nasz tekst poruszający tematykę zmagań pomiędzy Marsylią a Strasbourgiem.