Liga Mistrzów typy na 3. kolejkę (24-25.10.2023)

Przed nami trzecia emocjonująca kolejka najciekawszych klubowych rozgrywek na Starym Kontynencie. Sprawdźcie, jakie typy Liga Mistrzów tym razem dla Was wyselekcjonowaliśmy.

Liga Mistrzów typy

Długa i skrupulatna analiza to klucz do tego, aby Liga Mistrzów typy posiadały wysoką jakość. Zaręczamy, że jak zawsze o wszystko zadbaliśmy, o czym możecie przekonać się na własnej skórze dzięki lekturze niniejszych akapitów:

Lens – PSV typy

Mimo bardzo kiepskiej postawy na krajowym podwórku w Champions League Lens poczyna sobie jak na razie naprawdę dzielnie. Brak przegranej i pozycja lidera grupy B po dwóch rozegranych kolejkach idealnie temu dowodzi. Mimo iż najbliższymi rywalami Przemka Frankowskiego i spółki będzie ostatnia drużyna w stawce, to paradoksalnie pojedynek ten może okazać się dla nich najtrudniejszym z wszystkich dotychczasowych. Na PSV w lidze nie ma bowiem mocnych i ta niemoc na międzynarodowych arenach musi wreszcie kiedyś zniknąć. Czyżby miało to mieć miejsce właśnie podczas podróży na północny kraniec Francji?

Manchester United – FC Kopenhaga typy

Rasmus Hojlund jeszcze jako nastolatek wszedł do profesjonalnego futbolu właśnie dzięki ekipie FC Kopenhagi. Zespół z duńskiej stolicy nie poznał się chyba jednak zbytnio na talencie młodego napastnika, gdyż niemal za bezcen zdecydował się go sprzedać do austriackiego Sturmu Graz. Później kariera młodego gracza potoczyła się już błyskawicznie. Aktualnie 20-latek stał się podstawowym zawodnikiem Czerwonych Diabłów i to właśnie podczas zmagań z Kopenhagą postara się zdobyć swoje kolejne trafienia w tej edycji najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek w Europie.

Sevilla – Arsenal typy

Wywalczenie remisu z Chelsea mimo dwubramkowej straty utwierdziło nas tylko w przekonaniu, że Kanonierów stać będzie w tym sezonie na wielkie rzeczy. Nieliczni potrafiliby się bowiem wydostać z takich tarapatów jak klubowi koledzy Kuby Kiwiora. Wtorkowe wyzwanie będzie jednak równie ciężkie. Sevilla powstaje powoli z kolan, o czym przekonał się podczas ubiegłego weekendu Real Madryt. Za londyńczykami przemawia jednak większa sportowa jakość. To ona prawdopodobnie pozwoli im rozstrzygnąć na swoją korzyść losy tej wtorkowej rywalizacji.

Jak tworzymy Liga Mistrzów typy?

Jak powstają propozycje do naszych artykułów? Oczywiście wszystko zaczyna się od dokładnego przejrzenia ofert legalnych bukmacherów. Z całej puli spotkań w danym dniu wybieramy trzy najciekawsze starcia, po czym każde z nich analizujemy m.in. pod kątem bezpośrednich gier, ostatnio rozegranych meczów bądź też aktualnej sytuacji kadrowej. Taką strategię stosujemy już od dłuższego czasu i jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem.