Salzburg – Sevilla typy, kursy, zakłady 08/12/2021

Nie ma drugiej takiej grupy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, w której nadal może zdarzyć się absolutnie wszystko. Emocji więc z pewnością nie zabraknie. Salzburg – Sevilla typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy.

Salzburg – Sevilla typy warte uwagi

Typowanie Ligi Mistrzów rzadko bywa proste, a mecz Salzburga z Sevillą jest tego sztandarowym przykładem. Oto nasze propozycje na mecz ostatniej serii fazy grupowej Champions League w grupie G:

salzburg-sevilla-typy

Analiza wszystkich spotkań najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich na świecie w jednym miejscu? Tylko na łamach Lubsport! Futbolowych zapaleńców odsyłamy do artykułu dotyczącego potyczki pomiędzy Bayernem a Barceloną. Miłej lektury!

Obie drużyny strzelą gola

Nie mamy wątpliwości, że będziemy świadkami ciekawej ofensywnej gry. Zarówno jedni jak i drudzy dysponują w przednich formacjach kilkoma piłkarzami z olbrzymią jakością. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym typem jest fakt, że Salzburg w 9 z 15 spotkań, w których brał ostatnio udział, strzelał bramkę, ale również tracił.

Karim Adeyemi strzeli gola

Młody Niemiec zachwyca w lidze austriackiej, ale i kapitalnie prezentuje się na tle lepszych piłkarzy, w elitarnej Lidze Mistrzów. Nie bez powodu, jego usługami zainteresowane są największe kluby Starego Kontynentu. Ponieważ Champions League to prawdziwe okno wystawowe na świat, Adeyemi będzie wyjątkowo zdeterminowany, aby pokazać swoje już teraz nieprzeciętne umiejętności w pełnej krasie. Sądzimy, że w tym meczu również zdoła wpisać się na listę strzelców.

Powyżej 1.5 gola w drugiej połowie

Niewiele wskazuje na to, aby kwestia awansu została rozstrzygnięta już w pierwszej połowie. Analizując możliwe scenariusze przebiegu spotkania Salzburg – Sevilla typy na gole w drugiej połowie to coś, co można z pewnością rozważyć. Naszym zdaniem prawdopodobieństwo tego, że w Austrii obejrzymy co najmniej dwa gole w drugich 45. minutach jest bardzo wysokie.

Salzburg – Sevilla kursy

Jak ewentualne rozstrzygnięcia tego meczu widzą legalni polscy bukmacherzy? Oto garść informacji:

Bukmacher Salzburg Remis Sevilla
3 3.05 3.45 2.37
STS 2.85 3.25 2.45
Betclic 3.00 3.40 2.36
forBET 3.00 3.40 2.36
PZBUK 3.00 3.45 2.35

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak obie ekipy radziły sobie w kilku poprzednich meczach? Rzućcie zatem okiem na nasze legendarne zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Sevilla – Salzburg 1:1 (14 września 2021)
Salzburg – Sevilla 0:2 (2 października 2008)
Sevilla – Salzburg 2:0 (18 września 2008)
5 ostatnich meczów Salzburga
Salzburg – Hartberg 2:1
A. Klagenfurt – Salzburg 2:1
Lille – Salzburg 1:0
Salzburg – Admira 0:0
Austria Wiedeń – Salzburg 0:1
5 ostatnich spotkań Sevilli
Sevilla – Villarreal 1:0
Cordoba – Sevilla 0:1
Real Madryt – Sevilla 2:1
Sevilla – Wolfsburg 2:0
Sevilla – Alaves 2:2

Salzburg – Sevilla przewidywane składy

W takich składach obie drużyny przystąpią najprawdopodobniej do tego spotkania:

SALZBURG: Kohn – Kristensen, Solet, Onguene, Ulmer – Seiwald, Sucic, Camara, Aaronson – Adeyemi, Sesko

SEVILLA: Bounou – Montiel, Kounde, Diogo Carlos, Augustinsson – Fernando, Rakitić, Jordan – Ocampos, Rafa Mir, Gomez

Jedno jest pewne. Co najmniej o kilku graczach z powyższego składu Salzburga zapewne za jakiś czas znów usłyszymy. Tym razem w kontekście transferów do klubów z prawdziwego europejskiego topu. Tak działa bowiem szkolenie w zespołach pod szyldem koncernu Red Bull. Szanse na wielki sukces, jakim byłby awans do 1/8 finału są. Pytanie tylko, czy Byki zdołają ją wykorzystać. Hiszpanie łatwo broni nie złożą, tak więc może być naprawdę ciekawie!

Salzburg – Sevilla prognozy

Podejrzewamy, że na stadionie w Salzburgu będzie aż kipiało od emocji. Dla austriackiego klubu sponsorowanego przez Red Bulla, awans do dalszej fazy rozgrywek byłby olbrzymim sukcesem. Jest niezwykle mało prawdopodobne, aby gospodarze próbowali ugrać w tym meczu remis. Spodziewamy się kilku goli, najprawdopodobniej z obu stron. O ile pierwsza połowa może jeszcze być stosunkowo spokojna, o tyle w drugiej mamy nadzieję na grzmoty i futbol na najwyższym poziomie.

Salzburg – Sevilla najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na mecz Red Bull Salzburg – Sevilla FC?

Jak zawsze dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować dla Ciebie kompleksową informację na temat spotkania i dotyczy ona również kursów na ten pojedynek. Zapraszamy zatem do przeczytania jednego z poprzednich akapitów.

  • Salzburg – Sevilla typy, co warto grać?

W artykule, który czytasz, a konkretnie sekcji  Salzburg – Sevilla typy warte uwagi, zamieściliśmy trzy najlepsze propozycje do obstawienia związane z tym meczem. Przeanalizuj te opcje dokładnie i podejmij decyzję czy chcesz zamieścić je na swoim kuponie.