Sevilla – Wolfsburg typy, kursy, zakłady 23/11/2021

Grupa G to jak na razie jedna z najbardziej wyrównanych grup w bieżącej edycji rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów. Która z drużyn zejdzie z boiska pokonana, pozbawiając się tym samym szans na grę w dalszej fazie rozgrywek? Sevilla – Wolfsburg typy, kursy, zakłady. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Sevilla – Wolfsburg typy warte uwagi

Oto nasze trzy finałowe Sevilla – Wolfsburg typy:

sevilla-wolfsburg-typy

Sevilla to oczywiście niejedyna hiszpańska drużyna, jaka będzie występowała na europejskich boiskach w ten późny wtorkowy wieczór. Zainteresowanym polecamy rzucić okiem na tekst, który odnosi się do potyczki pomiędzy Barceloną a Benficą. Obiecujemy, że tego nie pożałujecie!

Obie drużyny strzelą gola

Od momentu przejęcia sterów w klubie z Wolfsburga przez Floriana Kohfeldta gra popularnych Wilków wreszcie mogła zacząć się podobać. Co najważniejsza wraz ze stylem przyszły upragnione punkty. Do pełni szczęścia brakuje tylko kompletu oczek w zmaganiach Ligi Mistrzów. Zadanie stojące przed jednokrotnymi mistrzami Niemiec jest jednakże piekielne trudne. Sevilla nie ma już bowiem nic do stracenia. Porażka pozbawia ich matematycznych szans na awans. Los Nervionenses pójdą więc bez wątpienia na całość. Oby miało to swoje przełożenie na sytuacje pod obiema bramkami.

W drugiej połowie padnie większa ilość goli

To już niemal tradycja, że jedna z naszych propozycji odnosi się niejako do statystyk. Tym razem pod lupę wzięliśmy to, w której z połów obie ekipy częściej trafiały do siatki rywali. Z tej analizy wyszło jasno. Druga połowa zawsze obfitowała w większą ilość goli. Liczymy, że tym razem będzie podobnie.

Lukas Nmecha bądź Youssef En-Nesyri zdobędą bramkę

Dwóch zawodników młodego pokolenia próbuje prezentować swoje piłkarskie umiejętności szerszemu gronu osób. Nieco lepiej udaje się to jak na razie temu pierwszemu. Niemiec angielskiego pochodzenia jest autorem siedmiu goli dla Die Wolfe w trwającym sezonie. Nieco mniej, bo trzy bramki zdobył drugi z wymienionych, a więc Youssef En-Nesyri. Czy któryś z nich ma realne szanse na zostanie gwiazdą tego wieczoru? Ależ oczywiście. Mecz ten zapowiada się bowiem niezwykle interesująco!

Sevilla – Wolfsburg kursy

Gospodarze murowanym faworytem tej rywalizacji? Takiego zdania są przynajmniej legalni polscy bukmacherzy. Jeśli się z nimi zgadzacie, to warto zweryfikować, która z firm oferuje najlepszy kurs na takowe zdarzenie:

Bukmacher Sevilla Remis Wolfsburg
Fortuna 1.82 3.60 4.65
STS 1.77 3.60 4.85
PZBUK 1.76 3.75 4.55
LVBET 1.77 3.70 4.85
forBET 1.78 3.70 4.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich pojedynków pomiędzy Sevillą a Wolfsburgiem jest bardzo skromna, więc ciężko się do niej w jakikolwiek sposób odnieść. Polecamy więc skupić raczej swoją uwagę na aktualnej formie obu ekip. Tam jest bowiem naprawdę ciekawie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Wolfsburg – Sevilla 1:1 (29 września 2021)
5 ostatnich spotkań Sevilli
Sevilla – Alaves 2:2
Betis – Sevilla 0:2
Sevilla – Lille 1:2
Sevilla – Osasuna 2:0
Mallorca – Sevilla 1:1
5 ostatnich meczów Wolfsburga
Arminia – Wolfsburg 2:2
Wolfsburg – Hansa 1:3
Wolfsburg – Augsburg 1:0
Wolfsburg – Salzburg 2:1
Bayer – Wolfsburg 0:2

Sevilla – Wolfsburg przewidywane składy

Na podstawie informacji, jakie udało nam się zebrać podczas lektury portali hiszpańsko oraz niemieckojęzycznych, tak prawdopodobnie będą wyglądały wyjściowe jedenastki Sevilli oraz Wolfsburga:

SEVILLA: Bounou – Montiel, Kounde, Carlos, Acuna – Rakitic, Fernando, Ocampos, Torres, Munir – Rafa Mir

WOLFSBURG: Pervan – Bornauw, Lacroix, Brooks – Mbabu, Vranckx, Arnold, Roussillon – Lukebakio, Weghorst, Nmecha

Nie da się ukryć, że ofensywne trio Wilków robi spore wrażenie. Jeśli bylibyśmy w skórze defensorów hiszpańskiej ekipy, to z pewnością nieco byśmy się obawiali. Może się jednak zdarzyć również tak, że nie będzie to zupełnie ich dzień, a prym na boisku będzie wiódł Rafa Mir bądź Munir. Niczego nie można wykluczyć. Pamiętajcie bowiem, że to tylko futbol. Tu wszystko się może wydarzyć.

Sevilla – Wolfsburg prognozy

Wiecie, za co lubimy takie spotkania jak to? Każda z drużyn ma jeszcze o co walczyć. Nie będzie więc miejsca na kalkulacje. Nie tym razem. Gdy nie ma wyliczeń, tam pojawią się prawdziwe piłkarskie emocje. I na takie właśnie starcie liczymy. Oby piłkarze obydwu zespołów poszli za tą myślą i dali z siebie wszystko!

Sevilla – Wolfsburg najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie mogę obejrzeć mecz Sevilla FC – VfL Wolfsburg? 

Spotkanie to będzie transmitowane na antenie stacji Polsat Sport Premium 3.

  • Sevilla – Wolfsburg typy, o co warto się zakładać?

Pytanie, jakich dostajemy tu setki, a nawet tysiące. Odpowiedź jest krótka i stosunkowo treściwa — o to co przyniesie potencjalny zysk. Nasze propozycje znajdziecie w akapicie Sevilla – Wolfsburg typy warte uwagi.