Wolfsburg – Lille typy, kursy, prognozy 08/12/2021

Co tam jakieś Barcelony czy inne Reale. To grupa G aż kipi od prawdziwych piłkarskich emocji. Kto z niemiecko-francuskiej dwójki uzyska awans do dalszej fazy rozgrywek? Wolfsburg – Lille typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Wolfsburg – Lille typy warte uwagi

Trzy najbardziej interesujące zakłady związane z omawianą potyczką wyglądają następująco:

wolfsburg-lille-typy

Ostatnia z kolejek grupowych bieżącej edycji Ligi Mistrzów musiała być oczywiście należycie opakowana przez redakcję portalu Lubsport. Zainteresowanych odsyłamy zatem do jednego ze środowych artykułów, w którym pochylamy się nad rywalizacją pomiędzy Juventusem a Zenitem.

Lille wygra przynajmniej jedną połowę

Sugerując się aktualną dyspozycją obydwu drużyn postanowiliśmy rozpocząć akapit Wolfsburg – Lille typy warte uwagi od propozycji, wedle której Les Douges mieliby triumfować w przynajmniej jednej z połów. Francuzi są niepokonani od siedmiu spotkań (na wszystkich frontach). Wolfsburg nie potrafi przechylić natomiast szali zwycięstwa na swoją korzyść od pięciu meczów. Czy taka statystyka nie mówi Wam, że ten zakład ma olbrzymie szanse powodzenia? Bo nam mówi i to zdecydowanie!

Powyżej 2.5 goli

Czy możemy mieć tu do czynienia z tzw. wymianą ciosów? Nie można tego wykluczyć. Die Wolfe na krajowym podwórku są co prawda na dość wysokiej ósmej lokacie, lecz powtórzenie wielkiego sukcesu sprzed roku wydaje się w ich przypadku zupełnie niemożliwe. Jedyną opcją na uratowanie sezonu jest więc awans do fazy play-off. Lille powoli zaczyna natomiast nawiązywać do swojej formy sprzed kilku miesięcy. Liczymy więc, że będzie bardzo ciekawie.

Yilmaz bądź David zdobędą bramkę

Kto miałby poprowadzić Mastify do ewentualnego triumfu, jeśli nie dwóch najlepszych strzelców w zespole. Dla Jonathana Davida spotkania tego typu są zresztą przysłowiowym oknem wystawowym na świat. Nie jest bowiem już tajemnicą, że o jego usługi zabiegają topowe europejskie marki. Bukmacherski nos podpowiada nam, że ktoś z wymienionej dwójki trafi do bramki gospodarzy. Nie można rzecz jasna wykluczyć, że zrobią to obaj. Taki zakład byłby jednak zdecydowanie zbyt ryzykowny.

Wolfsburg – Lille kursy

Delikatne faworyzowanie przez bukmacherów ekipy gospodarzy wskazuje nam, kto ich zdaniem ma w tym starciu większe szanse na komplet oczek. Jeśli jesteście ciekawi, jakie kursy zdecydowali się tym razem wystawić, to śmiało rzućcie okiem na informacje w poniższej tabeli:

Bukmacher Wolfsburg Remis Lille
3 2.27 3.40 3.25
STS 2.35 3.30 3.10
Betclic 2.31 3.40 3.10
forBET 2.31 3.40 3.10
PZBUK 2.40 3.35 2.95

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema ekipami jest stosunkowo korzystna dla Wilków. Patrząc jednak na ich aktualną dyspozycję, o podtrzymanie tej tendencji może być bardzo ciężko.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Lille – Wolfsburg 0:0 (14 września 2021)
Lille – Wolfsburg 0:3 (11 grudnia 2014)
Wolfsburg – Lille 1:1 (2 października 2014)
5 ostatnich spotkań Wolfsburga
Mainz – Wolfsburg 3:0
Wolfsburg – Borussia Dortmund 1:3
Sevilla – Wolfsburg 2:0
Arminia – Wolfsburg 2:2
Wolfsburg – Rostock 1:3
5 ostatnich spotkań Lille
Lille – Troyes 2:1
Rennes – Lille 1:2
Lille – Nantes 1:1
Lille – Salzburg 1:0
Monaco – Lille 2:2

Wolfsburg – Lille przewidywane składy

Mozolnie i skrupulatnie zbierane informacje pozwoliły nam wytypować prawdopodobne składy obydwu drużyn. Oto i one:

WOLFSBURG: Pervan – Bornauw, Brooks, Lacroix – Mbabu, Arnold, Vranckx, Roussillon – Gerhard, Philipp – Weghorst

LILLE: Grbic – Celik, Fonte, Djalo, Reinildo – Ikone, Sanches, Andre, Gomes – Yilmaz, David

Gdy rzuci się okiem na wyjściowe zestawienie Wilków, to naprawdę można wpaść w niemałą konsternację na myśl o tym, jak kiepsko wiedzie się ostatnio tej drużynie, mimo tak ciekawych graczy w składzie. Rzeczywistości jednak się nie oszuka. Nie bez powodu to właśnie goście są typowani do zwycięstwa w tej potyczce. W ataku mają z pewnością kim postraszyć. Będzie się zatem działo sporo.

Wolfsburg – Lille prognozy

Szaleńcza “jazda bez trzymanki” i liczne ataki po każdej ze stron. Za taki scenariusz tego pojedynku na Volkswagen Arenie z pewnością byśmy się nie obrazili. Coś nam się jednak zdaje, że na ofensywne wypady będzie tym razem stać tylko jedną ze stron rywalizacji. Czy zgodnie z naszymi przewidywaniami tą stroną będą przyjezdni? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Wolfsburg – Lille najczęstsze pytania użytkowników

  • O której początek meczu VfL Wolfsburg – Lille OSC?

Pierwszy gwizdek tego spotkania powinien rozbrzmieć punktualnie o godz. 21:00.

  • Wolfsburg – Lille typy, o co się zakładać?

Grupa G, w której zdarzyć się może jeszcze zupełnie wszystko to prawdziwe bukmacherskie eldorado. Nasze najciekawsze i najrozsądniejsze propozycje związane z omawianym meczem znajdziecie w akapicie Wolfsburg – Lille typy warte uwagi. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.