Lille – Chelsea typy, kursy, analiza 16/03/2022

Dwubramkowa przewaga z pierwszego meczu daje pewien spokój ekipie z zachodniego Londynu, lecz niespodzianki w futbolu zdarzają się przecież niezwykle często. Czy tu będziemy mieli do czynienia z kolejną? Lille – Chelsea typy, kursy, analiza.

Lille – Chelsea typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze Lille – Chelsea typy:

lille chelsea typy

Przypominamy, że na naszych łamach znajdziecie artykuły związane z każdym meczem bieżącej edycji Ligi Mistrzów. W wolnym czasie sprawdźcie zatem tekst dotyczący pojedynku Juventusu oraz Villarreal.

Chelsea wygra całe spotkanie

Gospodarze na pewno nie poddadzą się bez walki. To byłoby zupełnie nie w ich stylu. Te starania raczej ostatecznie nie dadzą pożądanych efektów. Thomas Tuchel ma bowiem do dyspozycji zdecydowanie silniejszą ekipę. Być może wygrana jego podopiecznych będzie nieznaczna, jednakże ich awans do kolejnej rundy wydaje nam się niemal 100% pewny.

lille chelsea typy

Powyżej 1 gola, 7 rzutów rożnych oraz 3 żółtych kartek

Nie mogliśmy oprzeć się pokusie opublikowania propozycji zawierającej tzw. zakład łączony. Co do goli oraz rzutów rożnych większych wątpliwości raczej nie mamy. Z największym niepokojem spoglądamy w kierunku żółtych kartek. Liczymy jednak w tym miejscu mocno na Lille, które na własnym podwórku ustępuję w tym aspekcie jedynie ekipie Metz. Oby również i tym razem arbiter zdecydował się napomnieć zawodników przynajmniej czterokrotnie.

Kai Havertz zdobędzie bramkę

W niemal całej Premier League ciężko znaleźć bardziej przereklamowanych napastników niż ma to miejsce w londyńskiej Chelsea. Na całe szczęście The Blues mają jeszcze niezwykle kreatywnych i bramkostrzelnych wahadłowych oraz pomocników. Jednym z nich jest np. Kai Havertz, który trafił do siatek rywali w trzech ostatnich meczach ligowych, a także w poprzedniej odsłonie rywalizacji z Lille. Coś nam się zdaję, że w środowy wieczór spróbuje ten wyczyn powtórzyć.

Lille – Chelsea kursy

Jesteście ciekawi, jakie kursy na to spotkanie wystawili legalni polscy bukmacherzy? Rzućcie zatem okiem do poniższej tabeli:

Bukmacher Lille Remis Chelsea
Fortuna 4.20 3.50 1.93
STS 4.20 3.45 1.92
3 4.35 3.65 1.88
PZBUK 4.05 3.60 1.90
forBET 4.20 3.65 1.87

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Tak natomiast obie ekipy prezentowały się na przestrzeni kilku minionych tygodni:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Chelsea – Lille 2:0 (22 lutego 2022)
Chelsea – Lille 2:1 (10 grudnia 2019)
Lille – Chelsea 1:2 (2 października 2019)
5 ostatnich spotkań Lille
Lille – St. Etienne 0:0
Lille – Clermont 4:0
Lyon – Lille 0:1
Chelsea – Lille 2:0

Lille – Metz 0:0
5 ostatnich spotkań Chelsea
Chelsea – Newcastle 1:0
Norwich – Chelsea 1:3
Burnley – Chelsea 0:4
Luton – Chelsea 2:3
Chelsea – Liverpool 0:1

Lille – Chelsea prognozy

Na pozór jedynym możliwym rezultatem tej batalii wydaje się wygrana zespołu z zachodniej części Londynu. Kai Havertz i spółka mają zdecydowanie większy potencjał kadrowy i nieco bardziej utytułowanego szkoleniowca za sterami. Mastify nie mają jednakże nic do stracenia, gdyż w lidze idzie im delikatnie mówiąc źle. Kto wie zatem, czy nie spróbują pokusić się o sprawienie niespodzianki. Żadnego scenariusza nie można tu wykluczyć.

Lille – Chelsea pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie odbędzie się mecz LOSC Lille – Chelsea F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na Stade Pierre-Mauroy.

  • Lille – Chelsea typy, o co należy się zakładać?

Wachlarz ciekawych propozycji jest w przypadku tego artykułu naprawdę imponujący. Postaraliśmy się nie trzymać sztywno konkretnego rodzaju zakładów, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.