Lille – Monaco typy, kursy, zapowiedź 06/05/2022

Tak się składa, że zwycięski marsz ekipy z Księstwa może ich zaprowadzić nawet do wicemistrzostwa kraju. By tak się jednak stało, potrzebne są kolejne wygrane. Czy w meczu przeciwko Mastifom zdołają dopisać do swojego konta cenne trzy oczka? Lille – Monaco typy, kursy, zapowiedź.

Lille – Monaco typy warte uwagi

Brak Wam pomysłu ma ciekawe zakłady bukmacherskie związane z tym spotkaniem? Rzućcie zatem okiem na nasze Lille – Monaco typy:

Monaco wygra całe spotkanie

Zwycięski marsz Monaco nie skończy się raczej podczas zmagań z ekipą Lille. Ubiegłoroczni mistrzowie kraju są bowiem nadal w bardzo przeciętnej formie i ewentualne szanse na pokonanie dobrze dysponowanych Les Monégasques wydają się być stosunkowo niskie.

Powyżej 4.5 żółtych kartek

Podopieczni Jocelyna Gourvenneca są na ten moment najczęściej napominaną drużyną w całej Ligue 1 (88). Tych, którzy dość dawno śledzili ich poczynania, może to nieco dziwić, gdyż jeszcze kilka miesięcy wcześniej Burak Yilmaz i spółka prezentowali się zupełnie inaczej. Równie sporo kar od arbitrów, bo aż 79 zobaczyli dotychczas popularni Czerwono-biali. Uważamy zatem, że zakład związany z ilością żółtych kartek jest w przypadku tego meczu niezwykle zasadny.

lille monaco typy

Lille – Monaco kursy

Jesteście ciekawi, jak wynik tego spotkania widzą legalni polscy bukmacherzy? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Bukmacher Lille Remis Monaco
Fortuna 3.80 3.75 1.96
STS 3.80 3.65 1.95
3 3.85 3.82 1.92
Betclic 3.85 3.70 1.93
forBET 3.85 3.70 1.93

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jedna ze stron tej rywalizacji radziła sobie w kilku minionych tygodniach zdecydowanie lepiej od drugiej. O której z drużyn dokładnie mowa? Sprawdźcie to w naszym legendarnym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Monaco – Lille 2:2 (19 listopada 2021)
Monaco – Lille 0:0 (14 marca 2021)
Lille – Monaco 2:1 (6 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Lille
Troyes – Lille 3:0
Lille – Strasbourg 1:0
Reims – Lille 2:1
Lille – Lens 1:2

Angers – Lille 1:1
5 ostatnich meczów Monaco
Monaco – Angers 2:0
St. Etienne – Monaco 1:4
Monaco – Nice 1:0
Rennes – Monaco 2:3
Monaco – Troyes 2:1

Lille – Monaco prognozy

Opowieści o nudnych spotkaniach ligi francuskiej już od dawna można sobie włożyć między przysłowiowe bajki. Aktualnie niemal każdy mecz tych czołowych europejskich rozgrywek pełny jest wielu naprawdę ciekawych akcji. W opisywanym starciu znaczne większe szanse na uzyskanie korzystnego rezultatu mają naszym skromnym zdaniem przyjezdni. Ewentualny triumf pozwoliłby im wskoczyć na drugi stopień podium. Jest więc o co grać.

Lille – Monaco najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie oglądać Lille – Monaco?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 4.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Lille – Monaco kursy.