Lille – Rennes typy, transmisja i zapowiedź (21.05.2022)

Jedenaście punktów straty Mastifów idealnie odzwierciedla aktualną różnicę poziomów pomiędzy obiema drużynami. Czy mimo to gospodarze zdołają stanąć na drodze marzeń popularnych czerwono-czarnych? Lille – Rennes typy, transmisja i zapowiedź.

Lille – Rennes typy bukmacherskie

Brak pomysłu na Lille – Rennes typy? Polecamy więc skorzystać z kilku naszych autorskich propozycji:

Iskry na pewno polecą

Gdyby powiedzieć komuś niezbyt zorientowanemu w temacie, że Lille zaledwie przed kilkoma miesiącami zdobyło tytuł piłkarskiego mistrza Francji, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mógłby w tę informację nie uwierzyć. Po doskonałej formie ekipy z Stade Pierre-Mauroy nie ma już bowiem śladu. Na zupełnie przeciwnym biegunie znajduje się zespół Rennes. Les Rouges et Noirs co prawda statuetki dla najlepszej drużyny w kraju na pewno nie zdobędą, lecz zajęcie miejsca w TOP4 jest jak najbardziej w ich zasięgu. Taka perspektywa pozwoli im raczej odnieść w sobotni wieczór korzystny wynik podczas boju z Les Dogues.

lille rennes typy

Nawet poczynania pogodzonych już ze spadkiem drużyn Metz oraz Bordeaux nie były w tej kampanii tak nacechowane agresją jak miało to miejsce w przypadku Lille. Coś nam się wydaje, że pożegnalny mecz tego sezonu również może mieć bardzo podobny przebieg. Tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż rozjemcą zmagań na obiekcie w Lille będzie pan Amaury Delerue. Jego średnia napomnień w przeliczeniu na jedno spotkanie idealnie wpisuje się w ramy naszej drugiej propozycji w sekcji Lille – Rennes zakłady.

Ostatnie mecze

Wiecie bądź nie, ale bardzo istotnym elementem dobrego przygotowania do konkretnego meczu jest weryfikacja historii bezpośrednich gier pomiędzy oboma zespołami, które są obiektem naszego zainteresowania. By ułatwić Wam ten proces, publikujemy krótkie zestawienie z wszelkimi niezbędnymi informacjami:

  • Rennes – Lille 1:2
  • Rennes – Lille 0:1
  • Lille – Rennes 1:1

Lille – Rennes na żywo

Transmisja na żywo z tej potyczki będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 3.

FAQ

  • Kto jest faworytem tego pojedynku?

Wydaje się, że w obecnej dyspozycji dużo większe szanse na końcowy sukces mają gracze Rennes.

  • Gdzie obejrzeć LOSC Lille – Stade Rennais?

Relację z tego meczu będą mogli śledzić wszyscy mający dostęp do stacji Canal + Sport oraz Eleven Sports 3.

Fanom ligi francuskiej proponujemy rzucić okiem także na naszą analizę batalii pomiędzy Lens a Monaco.